Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsik a melleim. Nagyon. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsik a melleim. Nagyon. Van valamii házi praktika? És legyetek szívesek, normális választ írni.

Figyelt kérdés

15L vagyok, tudom hogy még rengeteg időm van, és hogy fog ez még változni(jó esetben), de akkor is..olyan rossz érzés látni hogy más velem egykorúaknak/nálam fiatalabbaknak nagyobb a mellük.

(bocsi ha nem ide való a kérdés, nem tudtam hova írjam)


2010. dec. 14. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt aggódni. Vannak olyan férfiak is, akik a kisebb mellméretért rajonganak. Mellesleg még csak 15 van, sőt még a hormonok is nem rég kezdtek el dolgozni rajtad, ergó fog még nőni a melled mérete. Az a jó hír, hogy ez könnyebben befolyásolható, nem úgy mint a férfi nemi szerv mérete. :)
2010. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen, mert még nőhet, és különben is egy kis mellű lány is lehet nagyon szép! :)
2010. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Házi praktika? Hát jó... kenj rájuk nutellát, vagy lekvárt, és szólj nekem, majd én jó alaposan lenyalogatom :D A kezelést többször meg kell ismételni, csak úgy hatásos!


amúgy meg fogadd el, hogy neked máshol vannak az előnyeid...nem egy kis mellű lányt ismerek aki irtó szexi! Szóval ezen nem múlik semmi. Különben is nőhetnek még :)


16/f

2010. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont a kisebb mellű csajok jönnek be.


20/F

2010. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincs, nincs, nincs és nincs. Még akkor sem, ha minden nap megkérdezitek ötször.

Vagy várjál szépen türelmesen, és reménykedj, hogy megnő, vagy kezdj el műtétre gyűjteni, esetleg FOGADD EL!

Egy csomó férfinak a kis mellek jönnek be. És a kis mellnek is vannak előnyei.

Jó lenne ha ez a mell hiszti lecsengene lassan, mert baromira unalmas.

Nekem is kicsi, pedig már 20 vagyok. Vszínűleg nem is fog megnőni. De és? Mit csináljak vele? Keserítsem meg az egész életem, az állandó vinnyogással?

2010. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok és szintén alig van mellem. Nálam fiatalabbaknak is nagyobb a mellük mint nekem, mondjuk én hozzá meg vékony és alacsony is vagyok, de zavar. De türelem :) Nekem pl nem egy barátom volt már, nem egy srácnak tetszettem (nem nagyképűségből írom...) és egyiket se zavarta hogy kicsi a mellem, azt se, aki látott melltartó nélkül, mikor elmondtam neki mi zavar magamon, azt mondta szintén, hogy úgyis még nőhet...
2010. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. dec. 14. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, de szinte semmi nincsen. Emiatt nem is volt pasim, nem is merek kezdeményezni sem.

Te még 15 éves vagy, még nőni fog a melled. Nézz szét a családban, anyudnak mekkorák voltak fiatal korában a mellei..Vagy mikor kezdett el neki nőni. Ha későn író típus volt, akkor valószínűleg te is az vagy. Lehet, hogy én is, mert még 23 éves korig változik a test.



Egyébként milyen férfiaknak jönnek be a kisebb mellek??Mert én még ilyennel nem találkoztam, sajna.

2010. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy a mell mérete összefüggésben van a "pasitalansággal".

inkább az önbizalomhiánnyal, ami külső szemlélőként is meglátszik, sőt, nagyon meglátszik.

mindig mindenhol azt halljuk, hogy "nem a méret a lényeg". ennyi a titka. fogadjátok el magatokat úgy ahogy vagytok és kész :)

2010. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pasiknak igen is bejönnek a kisebb mellű lányok, na jó, ne nagy alföld legyen a helyén, de a lényeget érted... Amúgy az hogy valakinek mekkora melle van összefügg azzal, hogy mennyit eszik, magyarán, ha neked nagyon kicsi, akkor kb csontkollekció lehetsz, szoval kicsit zabbants aztán majd jobban nő, kb ezt tudom mondani.
2010. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!