Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik görögországi várost...

Melyik görögországi várost ajánlanátok szálláshelyként?

Figyelt kérdés

Görögországba szeretnénk mennni nyaralni a párommal. Mindenképpen szeretnénk homokos tengerpart közelében megszállni, de mivel "kirándulósak" vagyunk szeretnénk a következő látnivalókat is megtekinteni: Meteora / Tempi völgy / Korinthoszi szoros / városnézés....

Nem tudjuk hol lenne érdemes szállást foglalni ill. hogy egyénileg autóval vágjunk neki vagy utazási iroda buszos utazásával.


2012. febr. 5. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tolóba érdemes akkor mennetek
2012. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Olimpic Beach!!!:)))
2012. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Niké79 válasza:
100%

Szia!

Paraliát is sokan dicsérik és Kefaloniárol is sok jót hallotam.Én személy szerint még nem voltam de hamarosan szeretnék elmenni Görögországba.

2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a meteorákat is látni szeretnétek, szerintem ne menjetek túl messzire, pl Kefalónia és Tolo is elég messze van tőle.

Én akkor maximum az olymposzi riviérára és a chalkidiki-félszigetre mennék. Pl. Olympic Beach, Paralia, Nei Pori, Leptokaria, Makrygialos...... és Sarti, Neos Marmaras, Polichrono, Pefkochori, Toroni, Chanioti, Metamorfosi.....stb..

Én a felsoroltak közül még csak Olympic Beachen és Paralián jártam, nekem tetszett mindkettő :) OB nyugisabb, Paralia kicsit nyüzsisebb. Homokos a tengerpart, sok ajándéküzlet, étterem van a tengerpart közelében. A tenger pedig jó meleg :)) Nálam ez +pont, én elég fázós vagyok, tavaly Spanyolországban nekem nagyon hideg volt a tenger, majd' megfagytam.

2012. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Olympic Beach és Nei Pori között őrlődünk.

Paralia-t nem merjük bevállalni, mert sok pozitív és sok negatív élményt is hallottunk, így nem tudunk dönteni.

Olympic Beach esélyesebb. Esetleg jó, olcsó szállást is tudnátok ajánlani? Szerintetek érdemes autóval menni, vagy inkább bízzuk magunkat utazási irodára?

2012. febr. 9. 07:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Én busszal voltam OB-n, tökre tűrhető, de elég közel van, szóval én szivesebben mennék autóval, ha valaki vállalná a családból, hogy lehajt. :D Akkor és ott álltok meg pihenni, amikor és ahol akartok, nem vagytok kötve senkihez. Aztán lent Görögországban kocsikázhattok a környéken, stb...

Olympic Beachen alapból nem vészesek az árak, szóval biztos fogtok találni olcsó, de jó apartmant. A miénk a főutcában volt, kb 30-50 m-re a tengertől, és hihetetlen olcsó volt, de ezt neten nem lehet lefoglalni, és én még magyar utazási irodáknál sem láttam...

2012. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Nei Porit javaslom :) Vagy Platamont, az ott van pont mellette, de "régiesebb" a hangulata, kevésbé turistás.
2012. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!