Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi utazás olcsón?

Freddyk015 kérdése:

Görögországi utazás olcsón?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem nyaralás ügyben . lassan itt a nyár közepe és még sehogy sem állok nyaralás ügyben .Szeretnék 2 barátommal görögbe menni. Bulizás fürdés napozás lenne a cél, tehát nekem a szálláss lényegében teljesen mindegy. Sok utazási iroda ír nagyon kedvező árakat, viszont amint rákattintok egyből a triplája az ár a meghirdetett helyett. Valaki nem tudna nekem ajánlani valami jó utat / ajánlatot / esetleg utazási irodát ?

az árra max 30 ra gondoltam busszal együtt. /fő per hét

mielőtt valaki lehurrogna ment ismerősöm ennyiért már görögbe .. szal nem lehetetlen :D

elölre is kössz a válaszokat


2011. júl. 11. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
30 ezer ft az csak az elo es az uto szezonra ervenyes. Most julius -augusztusra biztos nem fogsz talalni ennyiert. Kb 60-70 ezer fejenkent.
2011. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
akkor az ismerőst kérdezd
2011. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

"az árra max 30 ra gondoltam busszal együtt. /fő per hét "


abból aztán ku*va jó nyaralás lesz! a buszon nyomorogni, elképzelem milyen "minőségű" lehet a szállás.(bár aki igénytelen, annak megfelelhet) Amúgy pedig már késő az utazáson gondolkodni, mert most főszezonban nincs ilyen nyaralás.

2011. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Megvédem a busszal utazó társaimat is, hogy igénytelen aki busszal utazik! Nincs mindenkinek annyi pénze, hogy repülővel utazzon, ezért választja a buszt.

Tavaly Görögországba, az idén Spanyolországba voltunk busszal. Semmi gond és rossz élményem nem volt.

2011. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Én kétszer voltam busszal, egyszer Görögországban, egyszer pedig Spanyolországban! Soha többet mégegyszer! Azóta mindig repülővel megyek, mert kényelmes, gyors. Inkább fizetek többet, minthogy a buszon egymás lábszagát szagoljuk, a gyerekek nyavalyognak, csak négyóránként van pihenő! Szörnyű! Ha pedig valamilyen oknál fogva nincs pénzem minőségi nyaralásra, akkor inkább nem is megyek, vagy elmegyek valahova Magyarországon, de busszal soha többet!
2011. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Görögországba jobb repülővel utazni, a szállások drágák, bár valamicskét zuhantak a tavaszi árakhoz képest. Bulgária?Legalább olyan jó, és a repülőjegy olcsó, a szállások is, és vendégszeretők.
2011. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen szerintem.Nézz be a Deák téren a Dias Zeus Travel utazási irodába ,ők csak Görögországi utakkal foglalkoznak.De ennyiből csak lasminute úttal fogsz kijönni.Én voltam már velük 35.000 Ft-ért Vrasnán és 20,000 Ft-ért Korfun.Mind a kettő super volt.Azt csináltam,hogy naponta bementem az irodába és érdeklődtem,hogy van e valami akciós útjuk.Többször is szerencsével jártam.De ehhez rugalmas időbeosztással kell rendelkezzél.A buszt is ki lehet bírni,főképpen ha fiatalok vagytok.Nekem meg sem kottyant 24 órás busz út.

Sok szerencsét!

2011. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Sajnos a 30ezer tényleg csak utószezonban működik, de ott szerintem csont nélkül. (2 éve mi is voltunk így.) 10 nap 28 ezerért.)

2. Tényleg nem a legkényelmesebb a busz, de mivel egy hétre, 10 napra mentek, azt az első utazásos napot a tengerparton bőven ki lehet pihenni. Aki a busz miatt húzza a száját, menjen busszal a velencei karneválra, majd megtudja, mi a kellemes üdülés :)

3. Ajánlok egy utazási irodát, mi velük voltunk, nagyon profi szervezés, busz, apartman, tényleg profi csapat. (Róluk mondtam, h 28ezer/10nap/fő - ebben van szállás és busz, nincs kaja, de azt meg lehet oldani itthonról hátizsákból, v ott is lehet olcsón vásárolni. Megnéztem, a saját honlapjuk nem működik most vmi miatt, ezért ide teszek egy linket, ahol az elérhetőségeiket megtalálod:


[link]


Jó utat!

2011. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék utolsó előttihez.

[link]

Július 15-24 Olympic Beach-be és Nei Pori-ba még 4 hely van, és pont belefér a költségvetésetekbe :)

2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hejj ***** válasza:
37%
figyelj, én félig görög vagyok...ha igazi bulira vágysz akkor menjetek mikonoszra..ugyanis az görögország hivatalos buli szigete...rengeteg fiatal megy oda....szerintem busszal menjetek le valahova athén környékére (a busz viszonylag olcsó) és onnan hajó átvisz....hidd el megéri :)
2011. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!