Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi turisták, aki...

Görögországi turisták, aki volt már Görögországban fiataloknak melyik várost/szigetet ajánlja?

Figyelt kérdés
Négyen mennénk, szép strandot, éjszakai életet, és történelmi látnivalókat is szeretnénk.
2012. febr. 2. 10:20
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Mi Athenba toltottunk 3 napot aztan 7 napot meg Szantorinin. Athentol nem voltam elajulva. 1 nap is eleg lett volna korbejarni. A varos kozepen volt a szallasunk es minden nagyon kozel volt. Az orsegvaltas az egy szam volt a Parlament elott. (Jelzem a Parlament 1 rossz lepusztult iskolanak nezett ki. ) Ahogy azok a katonak mozdulnak. :)))) Meg az a bojt a cipojukon. Azt erdemes megnezni! Itt van 1 video Athenrol, nem az en videom, de megmutatja nagyjat Athennak. [link]

Ja a video nem mutatja a National garden-t, de azt is erdemes megnezni! Nagyon szep! Es ha paroddal utazol akkor jo par romantikus kepet lehet kesziteni kettotokrol. Mi csak kettesbe utaztunk a parommal. De mindig van akit meglehet kerni,h fotozzon le, aztan meg persze te fotozod oket is le cserebe  Tuti,h tetszeni fog.

Ejszakai elet az szupi, mindig van vmi program. Es egymast erik az ettermek, amikor eleg turheto aron vannak!

Ja es arra keszuljetek fel, h sok kobor kutyaval fogtok talalkozni az utcan,de nem kell felni nem bantanak.

Mivel mi ugy foglaltuk le a szallas, h 3 ejszaka Athenba es 7 ejszaka Szantorinibe,mar a 2. napon untuk magunkat. A szallodaba kerdeztuk,h nincs-e tengerpart a kozelbe. Es szerencsenre volt tobb is, csak 1 villamosra kellett szallni es vagy 6 tengerpart volt es mindegyiknek volt villamos megalloja. Mar nem emlekszem,h hogy hivtak a tengerpartot, de kb. 30 perc villamosozasra volt az amit ajanlottak nekunk,h az a legjobb. Nagyon szuper volt homokos tengerpart es nem is voltak sokan. Volt ott 1 nagyon jo etterem es finom fagyi. 

Szantori az csodas volt! A szallodak Firaban volt. Micsoda kilatas! Lehet kocsit, 4kereku motor, robogot kolcsonozni! Mi 4kereku motort kolcsonoztunk(persze csak akkor ha van jogositvanyod!). Hat az valami szuper volt. Mentunk felfedezo utra. Ja arra vigyazni kell,h sok az egyiranyu utca, de hamar hozzalehet szokni. Mi sportos leven sokat gyalogoltunk. De vannak buszok is, akik atvisznek a sziget masik reszere.Ja mi egyszer hasznaltuk, akkor is lelettem szolva, mert ettem 1 kekszet a buszba. Nem lehet a buszon enni! Van 1 hajokirandulas is, ami szuper! Elvisznek a vulkanhoz, aztan melegaramlashoz, ahhol lehet uszni, kiuszni a kistemplomhoz. De volt aki inkabb a hajon maradt. Aztan athajoztunk a Halasz-szigetre. Ott nagyon jo friss hal etelek vannak. Es persze van idod korbenezni es csinalni egy csomo fotot. A naplemente a legszebb itt Szantorinin. A bor muzeumot feltetlenul nezetek meg. Es Szantorini bor nagyon finom!

Itt van 1 video Fira-rol, ez se az en videom!

http://www.youtube.com/watch?v=g5u1_Wn0mk

A Mi felgyalogoltunk a parommal, nem cipeltettuk magunkat a csacsikkal! Ez a srac nem tudom, mit liheg, hisz a csacsi cipelte fel. Mi a felgyaloglas utan se lihegtuk. Dehat fit-seg kerdese. Ejszakai elet itt is szupi! Hamar lehet baratkozni, mindenki nagyon nyitott. Es itt is sokfele ettermek kozul lehet valasztani.


Na szerintem diohejba ennyi. Ti mikor utaztok?

2012. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ja ez lenne a Szantorini video: http://www.youtube.com/watch?v=g5u1_Wn0mkA
2012. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Kréta és Korfu! Mindkettőn vannak nevezetességek is és éjszakai élet. Krétán vagy egy falu, ami csak partihelyként szolgál, én sajnos nappal voltam ott, teljesen kihalt volt. :D (Gondolom mindenki aludt.:D)
2012. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig Krétán és Zakynthoson gondolkodtam, de Santornini is szép. Nyár elején mennénk azt hiszem, de addig össze kell szedni a baráti társaságot is még :)
2012. febr. 2. 14:05
 5/8 anonim válasza:
Sarti a legjobb választás szerintem
2012. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 solyamolya01 válasza:

Zakynthos-Laganas van diszko sziget,szorakozóhelyek,gyönyörű strandok,partok!Repülővel vagy busszal is lehet menni nagyon sok utazási iroda foglalkozik vele!

Egy kis ízelítő:

http://www.youtube.com/watch?v=TEBlRFFqEYI

2012. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Rodosz, Faliraki, ha még nem döntöttetek!

Homokos a strand, tele van discoval és étteremmel, a szigeten sok szép látványosságot lehet megnézni, pl Lindoszt és Kallitheát.

2012. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Krétára megyünk. Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!