Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Velencei Karneválra megyek és...

Velencei Karneválra megyek és nem tudom hogy ott miben kellene lenni. Most gondolok a cipőre/csizmára. Melyik lenne alkalmasabb? a sportcipő kényelmesebb, csak hogy vízen leszünk vagy ilyen téren ahol sétálunk? Nem voltam még, nem tudom mit hogy.

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy szerintetek mennyi pénzt vigyek? kb csak egy napig leszek... reggeltől estig...Kaja és nemtudom...
2012. febr. 11. 10:29
 2/3 anonim ***** válasza:

En turabakancsban mentem. A sportcipo is jo, hisz a teren setalsz, az utcakon, nem a "vizben" :) de ha esik az eso, akkor gond lehet.

Volt nalunk kabat, amit kesobb csak magunkra teritettunk, mert kisutott a nap es irto meleg lett meg egy osszegyurheto esokabat, vagy mini esernyo.

Retegesen oltozz es inkabb meleged legyen, mint hogy fazz. Derekra kotheto vagy taskaba gyurheto pulcsikat vigyel. Jo szorakozast!

2012. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. febr. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!