Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pár franciaágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár franciaágyban alszik, egy nagy takarót használnak vagy két normál méretűt? Melyik kényelmesebb?

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 01:55
 1/6 Macs1209 ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy alszanak. Egyik exemmel lehetetlen volt

egy takarót használni, mert ahogy aludt... ááá....

volt amikor lerúgott az ágyról, meg lenyúlta az egész

takarót, én meg arra ébredtem, hogy fázok :D


31F

2012. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vanedaful ***** válasza:
48%
Esti mesét ne mondjak? Nincs jobb dolgod, mint hülyeségeket kérdezgetni? Próbáljátok ki mindkettőt
2012. jan. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a külön takaró.
2012. jan. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a külön takaró. én párom mindig lehuzta rólam azota külön takaró van,de amugy ugyis meg lehet csinálni hogy mindkét takaróval betakaróztok 18/l
2012. jan. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképp ha megoldható különtakaró :))

Én barátnőmmel különtakaróval aludtam :)

Igaz lefekvéskor összebújtunk mindig,átkaroltuk egymást a lábunkkal :) és akkor elég volt még az egy takaró,de én éjszaka mindig lehúztam róla :) És ott volt neki a falnál a póttakaró :))

De volt ,hogy félálomba az éjszaka közepén bebújtam a takarója alá,hogy érezzem a testét és az lett a vége,hogy azt is elszedtem:)

Egyiket levertem a földre másikkal(övével) meg takaróztam :))


De mikor egy takarónk volt akkor pláne elszedtem tőle :))

Igaz nem francia ágyban aludtunk :)) Akkor pláne elvettem volna tőle mert nagyobbak lettek volna a távolságok :))


21/F 17/L

2012. jan. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
mi már ott tartunk hogy küln alszunk én élyel nagyon mozgolodok
2012. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!