Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi van akkor, ha névváltoztatá...

Mi van akkor, ha névváltoztatás miatt új útlevelet kapok, de a régiben még akár több évig érvényes vízumok vannak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A régi útleveled kilyukasztják, hogy érvénytelen, de visszaadják, mert a vízumok még érvényesek. Így azokat még használhatod a lejárati ideig.
2012. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Legalábbis régen így csinálták. Nekem volt így vízumom.
2012. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz nem muszáj válaszolnod, de megkérdezhetem, hogy hol laksz (külföldön-e) és hogy hogy több vízumod is van, amelyek még több évig érvényesek?


Magyarországon szerintem nem gyakori az ilyen helyzet.

2012. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A munkahelyem miatt kellenek a vízumok. Utazós munkahelyem van.
2012. márc. 22. 21:52
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Mit dolgozol? Milyen munkakörben vagy és merre szoktál menni?


Jó neked... (gondolom)

2012. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell más pénztárcájában turkálni?... (74%-os)
2012. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Miért kell más pénztárcájában turkálni? - mi bajod van? Nem azt kerdezte, hogy mennyit keres, hanem milyen munka az utazos munka. A kivancsisag egy termeszetes (bar nem mindig hasznos) emberi tulajdonsag.


Amugy kedves kerdezo, a szuleim is utaztak mar ket utlevellel. A kilyukasztott/lejartban a 10eves vizum, a masik pedig az ervenyes utlevel.

Szerintem ebbol semmi gondod nem lesz, csak latszodjon, a fenykepen, hogy te vagy az, illetve szul.datum stb. egyezik :)

2012. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, engem is zavart a kérdés. Ez a mit dolgozol és hol... privátban sem válaszolnék rá. Azon kívül, hogy semmi köze a kérdéshez, "bocsazOFFert" ide vagy oda...
2012. márc. 23. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kíváncsi voltam. Nem volt benne semmi rossz szándék.

Természetesen nem bizalmas dolgokra voltam kíváncsi. Nem fizetés, ill. hogy pontosan melyik cég. Csak, hogy melyik ország és mit csinálsz ott.


De nem muszáj válaszolnod, nincs harag.

2012. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem muszáj válaszolnom... Nem muszáj megkérdezni. Valaki beteg ember a múltamból folyton ilyen "nem bizalmas" kérdéseket tett fel, aztán ott élt vissza vele ahol éppen az jó érzéssel töltötte el. Őrá emlékeztet/passzol ez a kérdezgetés. Még csak nem is azt kérdezted, hogy hol dolgozom, hanem egyenesen, hogy hol lakom. Ha egy naiv kislány/fiú lennék még akár utca, házszámot is mondanék "a bácsinak"... Na szép.
2012. márc. 23. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!