Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Voltál, esetleg tervezel...

Voltál, esetleg tervezel Törökországba nyaralni menni? Segítség!

Figyelt kérdés
Tudna itt nekem ajánlani korrekt, megfizethető szállást? Ki melyik utazási irodát ajánlaná? Repülővel tervezzük az utat, de hiába keresgélek, nem találok normális utazási irodát ami ne 500 ezerért vinne...... egy hétre. 1-2 hétre szeretnénk menni 2-3-an. (Julius végé Aug. elején szeretnénk menni ) Mindenhol csak májusi indulásokat találok:S Ti mennyiből jöttetek ki? Milyen maga az ország? Melyik részen voltatok? Mindenre kiváncsi vagyok, akinek van kedve, mesélhetne. Köszönöm:)
2012. ápr. 18. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

én voltam már Törökországban, 2 éve

Antaly-ában voltunk, a Neckermann utazási irodával, és a Sherwood Hotel Resort (*****)-ban szálltunk meg :)


Nekem maga az ország nagyon tetszett, augusztus 24-31-ig voltunk, (ekkor van az egyik legjobb idő, apukámmal és nővéremmel voltunk :)) A tenger csodás, életem legjobb nyaralását tudhatom magam mögött, ezzel az úttal =)

2012. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mi is így vagyunk a nyárra,én pont 1 hete voltam törökbe,nekem élmény volt,remélem találtok olcsón
2012. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) remélem sikerül eljutni korrekt árral:)
2012. ápr. 19. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!