Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 3 hét múlva indulunk Törökorsz...

3 hét múlva indulunk Törökországba, és még nincs útlevelem, ma mennék csináltatni, ha nem sürgősségivel kérem akkor megérkezik 3 hét alatt?

Figyelt kérdés
Azt mondták az okmányirodába nekem, hogy 4 hét alatt jön meg, ha sürgősségit kérek, ami 7500 helyett 15000, akkor egy hét alatt megjön. Viszont olvastam itt a fórumon, hogy van akinek azt mondták hogy két hét alatt megérkezik. Valaki hallott ilyenről? Ha igen akkor melyik okmányirodában?
2010. jún. 16. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tutira el akarsz menni Törökbe, akkor gyorsítsd meg, mert ha nem jön meg, utólag nem tudod gyorsítani.
2010. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, én megrizikóznám....
2010. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Három hét, ne röhögtess :) Ha hétfőn csináltatod, pénteken viszi a postás. Csináltasd a központi okmányirodában (Visegrádi utca, Budapesten), akkor szinte biztos, hogy egy héten belül megkapod!
2010. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért én nem bíznám a véletlenre...Nekem kb. 3 hétre jött meg. Van akinek 1 hét, van akinek 4. Mi van, ha az utolsóba esel?
2010. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem kockáztatnék!!nem tudom most hogyan működik,de Én 5 éve azért csúsztam le 2 hónap Franciaországról mert nem lett kész az útlevelem időben!!:(
2010. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!