Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal?

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy miket vigyek magammal, valószínűleg egy évre megyek külföldre, valamint azt sem tudom, hogyha repülővel megyek akkor hány ml folyadék lehet a bőröndbe (pl.: sminkcuccok, sampon stb..)illetve, hogy mi lehet a kézipoggyászba. Kérlek segítsetek!!!!:)

2012. máj. 19. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Kézipoggyászban nem lehet folyadék. Vagyis 10x 1 dl egy 20x20centis zacsiba, amit be kell mutatni. A feladott boggyászba annyi folyadékot raksz amennyit akarsz. Na jó lehet hogy van valami határ, de én mindog annyit raktam amennyire szükségem volt és nem volt belőle gond.

Nem tudom minek mész ki, de ha dolgozni fogsz akkor ne vigyél sok ruhát. Főleg ne télit. Ott úgyis veszel. Esetleg még azt lehet, hogy összeraksz egy csomagot és vagy feladod magad indulás előtt vagy feladatok valakivel mondjuk a téli cuccaidat és utánad küldik. Én ilyenre használtam már a DPD csomagküldőt és nem volt drága. Gondolj arra is, hogy majd haza is kell vinned a sok cuccot. Ja és sampon meg ilyenekkből egyet vigyél csak. Majd veszel. Ezek nem olyan drága dolgok.

2012. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)és akkor kézipoggyászba mehet laptop, könyv, telefon, és valami harapnivaló?:)
2012. máj. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!