Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Balatonra megyünk nyaralni!...

Playgirl kérdése:

Balatonra megyünk nyaralni! Milyen dolgokat érdemes bepakolnom?

Figyelt kérdés
Busszal megyünk és lakókocsiban fogunk lakni és természetesn csajszik vagyunk :)
2009. jún. 27. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondoljátok végig, hogy mi az amire biztosan szükségetek lesz. (Törölköző, bikini, papucs, naptej...) Aztán ruhák, még egy törölköző, alapvető tisztálkodási eszközök... Mivel busszal mentek, én túl sok cuccot nem cipelnék magammal. Fel kell készülni minden időjárásra, legyen nálatok meleg ruha is, de kánikulában is feltudjatok öltözni. Én pl hajvasalót, hajszárítót, egyebeket biztos hogy otthon hagynám. (pedig én is használom őket)

Aztán érdemes végig gondolni hogy mit fogtok kajálni, esetleg műanyag tányér, pohár, evőeszköz, ilyesmik nem ártanak. Szúnyogriasztót se hagyjátok otthon, de hőbuta ellen egy világos sapka sem árt. Hirtelen más nem jut eszembe.

2009. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A balaton melyik részére mentek,és hány évesek vagytok?

Persze,ez nem dominál,csak érdekel :D Amúgy bikini,naptej,papucsok,tányérok,ilyenek

2009. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallotam egy mondást miszerint fele annyi ruhát és 2x annyi pénzt kell vinni. Lehet, h van benne igazság. :)
2009. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!