Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit érdemes megnézni Nagy-Brit...

Mit érdemes megnézni Nagy-Britanniában?

Figyelt kérdés
Nyáron el fogok menni a családommal kiruccanni Nagy-Britanniába. Mit érdemes megnézni, ami gyerekeknek és felnőtteknek is élvezetes? A szüleim azt mondták, hogy én döntöm el, hogy mit nézünk meg. Bármi jöhet, ami érdekes és nem mindennapi látvány.:) Előre is köszi

2012. máj. 24. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
melyik városba mentek?
2012. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, azt jó lenne tudni, hogy pontosan hova jöttök, mert azért nem olyan picike.
2012. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagy-Britannia hatalmas.Nem árt tudni,hogy helyileg hol lesztek,hogy tudjunk tippeket adni.

Ha csak London akkor egyszerűbb használni a googlet-

Beírod,hogy londoni látnivalók,és mindent kidob amit érdemes megnézni.Ha tágasabb helyre is mentek akkor tudok pár tippet adni.

2012. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Skóciát ki ne hagyjátok!
2012. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
London mellé egy kisvárosba, de a távolság nem nagyon baj.:)
2012. máj. 26. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk, onnan Skócia baromi messze van..
2012. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Édesem.A távolság igencsak baj,ha nincs autó.Bár sokszor autóval is iszonyú távolságok vannak.

Hiába írom neked,hogy menjetek a monkey world-be,busszal több mint5 óra az út Londontól(csak oda)Hiába mondom,hogy menjetek el Stonehenge-hez Ha busszal mentek a fél nap csak utazással jönne ki.

Ha London mellett vagytok akkor nyisd ki a google-t és nézd meg,hogy hova érdemes elmenni Londonban.Nem ismétlem amit a google ír.Pár nap látnivaló van Londonban is amit érdemes megnézni.(csak megjegyzem az utazás költsége elég drága mint busz vagy vonat..)

2012. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
távolság nem nagy baj? innen, ahol én vagyok, pl Loch Ness több, mint öt óra kocsival. és én északon vagyok, Skócia innen kb. 100 km.Londonból ez kétszer annyi. és akkor még csak megérkeztetek.
2012. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A válaszodat ezért köszönöm, de megjegyzem nem vagyok az "édesed".
2012. jún. 6. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam az édesem megnevezés nem annyira sértő mintha azt írtam volna hogy "butuskám"


(tudom,nem vagy a butuskám, de az igazság az,hogyha valaki azt írja hogy a távolság nem akadály egy hatalmas országra ahol irtó nagy távolságok vannak ,az nem okos.."

2012. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!