Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy érdemes repülőutat...

Hogy érdemes repülőutat foglalni, ha átszállással kell utazni valahova?

Figyelt kérdés
Érdemes valamelyik társaságnál egyben lefoglalni az utat (ha van oda átszállással rendszeres járatuk), vagy külön-külön érdemes lefoglalni a helyet? Itt elsősorban az anyagi oldalra vagyok kíváncsi, hogy melyik éri meg jobban (van-e különbség), mivel az egyértelmű, hogy kényelmi szempontból az első megoldás a nyerő.

2012. ápr. 6. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktam egy társaságnál foglalni, mert ha késik az első gép, akkor átraknak másikra. Ha viszont két külön jegyed van senkit nem érdekel, hogy késett a géped vehetsz új jegyet, vagy fizetheted az átírást.

Kérdés hova utazol nem feltétlenül jönn ki sokkal olcsobban a jegy. Sokszor ha egybe veszed meg a jegyet akkor az első jegy viszonylag olcsó (pl. ha Helsinkin keresztül mész Tokióba, a Helsinki jegy nem olyan drága, mintha vennél csak egy jegyet Helsinkibe).

De érdemes megnézni több lehetőséget, mert néha kilehet fogni nagyon jó ajánlatokat. De többet tudunk segíteni ha leírod hová utaznál.

2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelen esetben Írországról, egész pontosan Cork-ról van szó.
2012. ápr. 6. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy lehet, hogy megéri két különböző társasággal menni, főleg ha kitudsz fogni akciós fapados jegyeket. Csak fontos, hogy legyen időd átszállni, mert ha két külön jegyed van akkor jóval több idő kell rá (általában fel kell venned a csomagod majd ismét becsekkolni).
2012. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én biztonságosabbnak tartom egyszerre foglalni, pont azért, amit az Első is ír: ha együtt foglalod, ők átteszik a csomagodat, ha késik a gép, ők (elvileg) megoldják.

Ha külön foglalod, az több idő, és esetleg idegeskedés/aggódás.

2012. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha külön társaságnál foglalsz, legalább 3 óra legyen az érkezés-indulás között, de ha lehet inkább több. sajnos elég lutri, hogy mikor foghatsz ki egy óriási csúszást, főleg fapadosnál.
2012. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!