Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » WizzAir-nél csomag feladás...

WizzAir-nél csomag feladás lehetséges csak vissza irányba?

Figyelt kérdés

A WizzAir-nél egy foglalással vettem meg a jegyemet oda-vissza. A vásárlásnál nem találtam olyan opciót hogy csak a visszafelé szóló csomagomért fizessek, így kihagytam a 2x4125 Ft-ot.

Most úgy látom hogy még az internetes utasfelvétel előtt sem tudok a visszafelé szóló útra feladni csomagot az neten. Így van ez? Telefonon keresztül még esetleg fel lehet?


2011. márc. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


a következő a helyzet: ha neten foglalod a csomagot, akkor oda-vissza irányba lehetséges csak ez, és amint írtad ennek díja 4125 HUF(15euró). Csak vissza útra nem tudod lefoglalni,csak a reptéren feladni a poggyászt és fizetni érte. Viszont. Ha visszafelé a reptéren vásárlod meg a csomagfeladás lehetőségét, ott minden a neten található árak kétszerese, tehát visszafelé akkor 30 eurót kell fizetned. Végeredményben ugyanott vagy.


(Check-in agent vagyok az 1-es terminálon, ha van még kérdés, írj nyugodtan.)

2011. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ. Most ez lesz a megoldás, tényleg nem számítottam arra, hogy egy retúr jegynél kötelező kifelé is csomagot fizetnem, ha egyébként csak visszafelé lenne :( Remélem azért neked fizetem, a korrekt válaszért.
2011. ápr. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!