Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha egyedül utazok Amerikába,...

Ha egyedül utazok Amerikába, feladhatok két bőröndöt a repülőgépre (a kézipoggyászon kívül)? Illetve visszafelé Amerikából?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is most utazok egyedül Amerikába, úgyhogy megnéztem ezeket a dolgokat.

Nem írtad, melyik légitársasággal utazol, de szinte mindegy is, én kb. az összeset végigpróbálom most (USÁn belül is sokat utazom): mindenhol fel lehet adni egy bőröndöt, ezen kívül lehet egy kézipoggyászod és egy "személyes csomagod", ami azt jelenti ált. hogy pl. lehet nálad egy hátizsák meg egy laptoptáska.

A további feladott bőröndökért viszont jó sokat kell fizetni: az elsőért 25 dollárt, a másodikért 35-öt.

2012. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feladni feladhatsz akar harmat is, csak fizesd ki.

Hogy mennyi? Az legitarsasag fuggo. A United-nel peldaul igen, 25-35 ahogy az elso irta, de az American-nel mar legalabb 50 ha nem tobb. A Virgin 60-at szamolt.

Ne tippelgess meg talalgass, hanem kerdezd meg a legitarsasagot!

2012. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De egy feladandó benne van a repjegy árában, nem? Csak a 2.-tól kell fizetni...

Én legalábbis így értelmezem.

2012. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, egy feladando az mindig benne van a jegy araban :)
2012. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiegeszitem: Persze, egy feladando az mindig benne van a jegy araban - tengerentuli jaratoknal.

Belfoldi (USAn beluli) jaratoknal mar nem biztos! Tessek legitarsasag weboldalat bongeszni!

2012. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a belföldiek is érdekelnének. :s Olvasgattam az oldalakat, és nekem úgy tűnt, hogy benne van, de bevallom őszintén, hogy nem volt egyértelmű a leírásból...

Hol azt ecsetelgette, hogy hány cm-s meg kilós lehet... (ebből arra következtettem, hogy ami ennek megfelel, az feladható), hol meg a 25-35 dollárokat írja...

2012. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!