Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jövő héten repülővel megyek...

Jövő héten repülővel megyek nyaralni. Két doboz cigit is vinnék magammal a bőröndben, de attól félek, hogy mikor átvilágítják a reptéren, valami gond lehet belőle. Kockáztassak?

Figyelt kérdés
Nem fogják azt hinni hogy "csempészek" vagy valami?:DD

2012. júl. 19. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hova utazol.
2012. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bulgária!
2012. júl. 19. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
2 doboz cigit még a kézipoggyászba is vihetsz..2 karton már rizikós,mert ha jól tudom max 1 karton a megengedett.
2012. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én pár éve voltam ott, és olcsóbb volt akkor a cigi. Az itteni olcsóbb cigik áráért tudtam ott marlborot venni. VAgy ez már változott?
2012. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
800 szál a limit
2012. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ugye azt csak a monitoros ember látja, hogy mi van a csomagomban?:DDD

Utaztam már csomószor repülővel, de most vinnék először cigit és nagyon parázok:D:D

2012. júl. 19. 13:43
 7/7 anonim válasza:
Légiközlekedési eszközzel 800 szál cigarettát vihetsz ki az országból. Nem hiszik, hogy csempészel, mert a csempészeknek még 8000 szál se igen éri meg.
2012. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!