Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hosszabb hátizsákos túrára...

Hosszabb hátizsákos túrára való ételek, alapanyagok? Ételek elállási ideje?

Figyelt kérdés
1 hétnél hosszabb hátizsákos (!! tehát inkább alapanyagokból való főzés mint kész ételek, nehéz konzervek) túrához, de nem kell mindennek 1 hétig elállni, hisz a hét elején is eszik az ember. 20 fokos hőmérséklettel számolva. Minél nagyobb kalóriatartalom minél kisebb súllyal.

2012. júl. 22. 12:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha lehet, a paleolit táplálkozásnak megfelelően, ami annyit tesz, hogy hús, hal, zöldség, gyümölcs. De ezen ne vesszünk össze.


Máris mondom a SZÁRÍTOTT GYÜMÖLCSÖKET, ezek nagyon sokáig elállnak és jó szénhidrátforrások.


KOLBÁSZ úgy tudom egy hónapig is eláll, javítsatok ki ha nem.


Alapdolgok is jöhetnek, pl. tojás meddig áll el.


Korlátlan ideig persze csak a fülem áll el, tudom.

2012. júl. 22. 13:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod tündéri :)


Már csak az a kérdésem, hogy ahova mész, ott nincs lehetőség vásárolni semmit? Mert lehet jobb lenne.

2012. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alpokba megyek magashegyekbe, és nem szívesen mászik 1000 métert le a kajáért az ember hogy újra 1000 métert fel kelljen caplatnia. De a pár napos nagyon jó súly-kalória arányú ételek is jöhetnek, csak mellette hosszabb távra is kell készülnöm.
2012. júl. 22. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig konzerveket és téliszalámit, kolbászt, kétszersültet viszek ilyen túrákra. Nem kimondottan paleolit, de megteszi.
2012. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tapasztalt hegymászóktól kérj tanácsot, ők már tudhatják, hogy mi - meddig....
2012. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!