Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vajon mennyi ideig tart...

Vajon mennyi ideig tart Magyarországról (Pécs) Koszovóba (Pristina) eljutni autóstoppal?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont arrafelé akarsz te stoppolni? Elég bátor vagy... Kiraknak vmi dél-szerb határ menti nyomortanyán aztán megnézheted magad...
2012. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem egy barbár vesz fel és meg nem halsz az utad közben, akkor biztos nem több pár napnál.
2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az autóstoppal pont az a baj, hogy kiszámíthatatlan. Lehet, hogy 2 nap alatt leérsz, de az is lehet, hogy 4-5 napig is eltart az út (mondjuk ahhoz már elég pechhesnek kell lenned) Ha szűkös az időkereted inkább utaz vonattal vagy busszal, azok sem olyan vészesen drágák arra felé, és azért nagyjából kiszámítható a menetidő.
2012. jún. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolnám, hogy Belgrádtól menjél busszal.

Egyébként 4 - 5 nap körül lesz.

2012. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én már jártam Koszovóban, kint már lehet stoppolni, felvesznek, jók a tapasztalataim, nagyon örülnek a turistáknak. Koszovóig meg javasolnám a vonatot, de Montenegró felőli belépéssel.
2012. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!