Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kis dobozos (szívószálas)...

Kis dobozos (szívószálas) üdítőt fel lehet vinni a gépre kézipoggyászban? Wizzair-rel megyünk, két kicsi gyerekkel.

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is megtaláltam. Csak azt nem tudom, hogy a kis doboz mennyire minősül tartálynak...
2012. okt. 19. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Lényegtelen a légitársaság ebben a kérdésben. A gépre 2liter folyadékot is felvihetsz. :) de előtte a biztonsági ellenőrzésen csak 100ml folyadékot vihetsz át, illetve 100ml-es tartályokból max 10-et. 2 dl üdítő akkor azt nem, 1 dl igen! Javasolt megoldás, én így csinálom: viszek fél literes üres üveget és megtöltöm a terminálban a biztonsági ell után. Pici gyerekkel bizt ell-nél kivételeznek is.
2012. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet!

Egyébként basszus, jó hülye vagyok, a szívószálas kis üdítő tényleg 2 dl... kicsit el vagyok tájolódva!

Csapvizet nem szívesen adnék a 15 hós kislányomnak, és nem tudom, honnan vegyek max 100 ml-s "tartályt"...

2012. okt. 19. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
A repteren is vehetsz. Az mar mas kerdes, hogy lehet annyiba kerul mint az oda vissza jegyed :) na jo azert annyiba talan nem.
2012. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Off. Lehet hogy még többe is kerül az a víz. Nekem legalábbis volt már 49 forintos és 99 forintos repülőjegyem is. Emellé több száz forintért vizet venni nagyon soknak tűnik az igaz. :) kérdező: ha pici gyerekről van szó akkor van kivétel, vihetsz neki inni! Annyi lesz hogy valószínű inni kell belőle neked vagy a gyereknek a biztonsági ellenőrzésnél! Hogy megbizonyosodjanak róla, hogy nem vegyszer
2012. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lionel North válasza:

Ha 15 hónapos a lányod akkor no para!

Tedd cumisüvegbe a szörpit és nem nagyon fognak piszkálni vele. De az a tuti ha abba a sorba állsz ahol férfi ellenőriz azok még soha nem szórakoztak velünk.

2012. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mi nyáron mentünk wizzairrel, gondoltam, megpróbálom, és vittem a kézipoggyászban. Meg akartam kérdezni az átvilágításon, hogy lehet-e. Előtte itt írták nekem, hogy kisgyereknek megengedik. Aztán, mivel a babakocsit fel kellett adni poggyásznak, egyik gyerek kapálózott az ölemben (másfél ésves), a kétésfél éves meg a kezemet szorította, és én egyedül voltam velük, eszembe sem jutott már az ivólé, és nem szóltak érte.
2012. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ellenőrző pont után, a belső terminálnál lehet venni üdítőt, nem mondom,hogy a legolcsóbb de meglehet venni. ne egyből az első ellenőrzés utáni terminálba vedd meg, hanem amikor mész már a repülőre, ott is lehet venni és ott sokkal olcsóbb
2012. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 VASI ZOLTÁN válasza:
SZIA, HA OLYAN ÜVEGBEN VISZED FÖL A GÉPRE AMIBE BELE TUDSZ KOSTOLNI (MERT EZT FOGJÁK KÉRNI TŐLED) AKKOR AKÁR FÉL LITERT IS FÖL TUDSZ VINNI. MI IS IGY JÁRTUNK A 3 ÉVES KISLÁNYUNKAL ÉS NEM VOLT GOND BELŐLE.
2012. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!