Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Online szállásfoglalás a...

Online szállásfoglalás a hostels.com-on - hogyan? Kell írni külön a hostelnek is? .

Figyelt kérdés
Foglaltam szobát, fizettem előleget (kártyával). Most láttam meg a kisbetűs részt: "If you paid your deposit with a debit card or PayPal, you must reconfirm your booking 24 hours prior to arrival directly with the property." - tehát írni kell nekik is, hogy csá, ugye tudjátok, hogy foglaltam nálatok szobát, vagy?...
2012. okt. 26. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha oda van írva, hogy kell írni a hotelnek is, akkor miért kérdezed?
2012. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát oda van írva, akkor mi a kérdés...?


Szerintem amúgy ez úgy lesz, hogy kapsz egy e-mailt a szállástól, és arra kell majd reagálni. Nekem legalábbis az egyik amerikai hostelnél így volt.

De ha nem kapsz, akkor írj te, vagy, ha addigra már nem leszel gépközelben, akkor telefonálj oda, az a legjobb.

2012. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak a biztonság kedvéért megkérdeztem, mert nem tudtam róla, hogy ezt így kell, még nem csináltam ilyesmit. amúgy még hetekkel ezelőtt foglaltam le, és jövő héten utazunk, de akkor írok nekik a napokban.
2012. okt. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!