Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mik Amszterdam látnivalói,...

Mik Amszterdam látnivalói, amiket "kifelejtenek" az utazási katalógusokból? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha írnátok nekem olyan látnivalókat, amiket mindenképpen megéri megnézni. Pl: melyik kis utcába menjünk és ott mi az érdekes, hol találom a legkisebb házat, a legjobb shopot, legszebb teret, legjobb piacot, legolcsóbb szuvenír boltot/szállást, legjobb kajáldát...

2012. okt. 28. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne(bocsi az offért:)),mert a hosszú hétvégét ott töltjük.

Tavaly voltunk ott 4 napra,és nagyon jó volt:)

Ami szuper az az Albert Cuyp piac.A sajtárusnál(bármelyiknél) isteni sajtot lehet venni,van szuper édességes,pék,illetve olcsó kesztyűket-sálakat-Amszerdamos szuveníreket is ott vettük.

A Heineken Experience a páromnak szintén nagyon bejött,én nem vagyok nagy sörös,de érdekes volt.

Kajálni itt nagyon jókat lehet,ha szereted ezt a stílust,pár euróból megvan a meleg kaja:

[link]


Sok kis árusnál lehet kapni sültkrumplit(a belga fajtát) az is nagyon jó és szintén 1-2 euró.

A Vondelpark nagyon szép,kora ősszel voltunk,egy egész napot is akár el lehet sétálgatni,persze,most már rosszabb idő lesz.

Ezeket lehet megtaláltad az útikönyvben is,úgyhogy én is várom hátha ír egy bennfentes:)

2012. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!