Kezdőoldal » Utazás » Európa » MÁV-val hány forintért tudok...

MÁV-val hány forintért tudok kiutazni Amszterdamba? Milyen vonattal utazni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább repülj: www.transavia.hu Úgy csak 2,5 óra

2012. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MÁV-val közvetlenül nem jutsz el odáig, csak Münchenig. Onnantól a DB és az NS szolgáltatásait kell igénybe venned. Pontos árat nem lehet mondani, mert több változó van a dologban. Amire számíthatsz, az minimum 60-80 ezer forint 1 irányban. Ennek a feléért repülővel megteszed ezt a távot ODA-VISSZA.

Tehát ha van kedved kidobni 100 ezer forintot pluszban és közben átszállni, várni a csatlakozásra, satöbbi, akkor menj nyugodtan vonattal.

2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat és a linket, már megvan a repülőjegy! :) És tényleg nem sokkal drágább, mint a vonat.
2012. jún. 21. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Na és mikor utazol? Mi is megyünk júliusban:)
2012. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem ez nagyon váratlanul jött, már jövőhéten, de nem turisztika célból, hanem egy családhoz megyek ki gyerekekre vigyázni. :)

Ti városnézőbe mentek?

2012. jún. 21. 22:21
 6/8 darida válasza:
A vasút nagyon drága, igaz kényelmes. Vonat helyett, az autóbusz is jó alternatíva. Én már próbáltam néhányszor. [link]
2012. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a Volánnak is vannak buszjáratai: www.volanbusz.hu
2012. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mar kinnt vagzok. Repulovel mentem vegul.
2012. jún. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!