Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A Wizzair-rel fogok utazni,...

A Wizzair-rel fogok utazni, így milyen lehet a kézipoggyászom?

Figyelt kérdés

Ugy az odalukon látom hogy mik a méretei,de konkrétan ekkora bőröndöt nem találtam a neten! Tudnátok segíteni ?

(42 x 32 x 25 cm)

Vagy mit érdemes inkább vennem ? utazót ? a max 10.kg-os kézipoggyász súlyát ki szeretném használni


2012. nov. 11. 16:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%

Szia!

2 féle kézipoggyász közül választhatsz a foglalásod során. Small/Large. Small: 42x32x25, Large: 56x45x25. A small ingyenes, ez kb egy nagyobb hátizsák mérete, a large 10 euro foglalás során (ez éri meg), viszont ha small van a foglalásban és nem fér bele a small méretezőbe csak a large-ba, akkor rá kell fizetned a reptéren, ez 7500 ft a check in-nél, 10500 a kapunál. Ha úgy döntesz, hogy ennél is nagyobbat viszel, akkor válaszd ki a foglalásnál hogy lesz feladott poggyász, mert ha ott derül ki szintén drágább(14500,18500). Kézipoggyásznál nem mérnek súlyt, hiába van az a 10kg, csak a feladottnál, ott 32kg a max. Gondold át mibe férsz bele és úgy tényleg olcsón utazhatsz:)

2012. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést...

Mit szeretnél, valaki adjon neked egy olyan kézi poggyász, ami a maximális méretnek megfelel?

Utazó mi?

Mástól várod, hogy megmondja milyen poggyászt vigyél??

is méretű kézipoggyász:

- Amennyiben a kézipoggyász mérete nem haladja meg a 42 x 32 x 25 cm-t, úgy azt utasaink díjmentesen felvihetik a gépre. A kézipoggyásznak be kell férnie az utas előtti ülés alá.


2. Nagy méretű kézipoggyász:

Amennyiben a kézipoggyász mérete meghaladja a kis méretű poggyászra meghatározott méretet, de nem nagyobb, mint 56 x 45 x 25 cm, úgy 2750 Ft díj ellenében lehet a gépre felvinni. A poggyásznak be kell férnie az ülések fölötti poggyásztartó rekeszbe. Az utasnak képesnek kell lennie a táskát segítség nélkül felhelyezni a felső poggyásztartó rekeszbe.


(Ha járatát a Wizz Air Ukraine üzemelteti (WAU járatkód):

Utasaink csak egy darab kézipoggyászt vihetnek magukkal a fedélzetre, amelynek maximális mérete 56x45x25 cm, illetve tömege legfeljebb 10 kg lehet.)

2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Azért írtam ki a kérdésemet (most utazom először)mert nem tudom hogy például a kézipoggyászomnak szánt bőrönd(a lehető legkisebb,de bőrönd) megfelelő méretű-e :/ vásárlás előtt vagyok még....

/A feladott poggyászt fizettem már ki mert viszont 32kg-ra tuti szükségem lesz/

2012. nov. 11. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs de tényleg nem tiszta, hogy most mit vársz tőlünk. A méretek adottak, mi nem tudjuk megmérni helyetted...


Azt írod van egy bőrönd, de nem tudod jó e. Fogsz egy mérőszalagot és megméred. 2 méret van, ahogy már írták, a kisebbik ingyenes, a nagyobbik fizetős. Te döntesz, hogy milyet viszel. Értelem szerűen ha veszel bőröndöt, leméred vásárlás előtt...

2012. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy milyen poggyászok vannak,nem ez a kérdésem,

hanem hogy pl egy bőröndszett legkisebb darabja megfelelő-e az ingyenesen felvihető kézpoggyásznak.Azoknak a méreteknek megfelelőt a neten például nem találtam :/

2012. nov. 12. 08:52
 6/11 anonim ***** válasza:

"hanem hogy pl egy bőröndszett legkisebb darabja megfelelő-e az ingyenesen felvihető kézpoggyásznak"



Basszus! Megméred a szett legkisebb darabját! Ha a mérteken belül van, akkor megfelel, ha nagyobb akkor nem! Mi ebben olyan bonyolult?

2012. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

HA én tudok normálisan kérdést feltenni ,normális hangnemben szerintem Te is ;)

De köszönöm :) Nem sokat segítettetek

2012. nov. 12. 13:00
 8/11 anonim válasza:
irigykednek.ok nem utazhatnak.ra se rants!
2012. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd, ha valaki mondana egy konkrét boltot ahol 42x32x25cm bőröndöt lehet venni?
2012. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)


Igen,ezt szerettem volna tudni :))

2012. nov. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!