Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyibe kerülhet egy 1 hetes...

Mennyibe kerülhet egy 1 hetes nyaralás a trópusokon?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen egzotikus helyen, és ki szeretném próbálni, de ha drága elfelejtem. Előre is köszi :)

2012. nov. 16. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 8-asnak néztem az utánanézést. Segítek: [link]


Kérdező: Nézd meg mennyi a repjegy tunéziába, oda-vissza pl. pelikan.hu, szállást szintén tudsz guglival nézni. Kb. ennyi, amivel igazából számolni kell, plusz igény szerint költőpénz.

2012. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
de ha a kanári szigetekre akarsz menni akkor lehet most érdemes mer ott meleg van, gondolom a tenger is meleg
2013. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a kanári szigeteken nincs most nyár. kb 20 fok kötül van a tenger pedig hideg. ASki nem strandolós érdemes elmenni mert kellemes tavszi idő van, de aki nyárra vágyik és strandolásra annak nem jó választás.
2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miami Beach igazi trópusi hely. Teljesen megfizethető és megéri elmenni a környezet miatt. Ami még trópusi és viszonylag jó áron van az Mexikó: Acapulcó, Cancun.
2013. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez már jó! :) köszönöm!
2013. jan. 31. 15:36
 16/16 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló :)
2013. jan. 31. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!