Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Montenegro: Tivat vagy Budva...

Montenegro: Tivat vagy Budva vagy Ulcinj?

Figyelt kérdés

2013 nyarán szeretnék utazni Montenegroba, még nem döntöttem el, hogy merre.

Sok helyen olvastam, hogy a tengerpart és a városok koszosak. Mennyire Horvátországhoz képest?

Belgrádból utaznék repülővel Podgoricába/Tivatba.

Mindenféle tapasztalat érdekel, szállások, tengerpart (mennyire mélyül hirtelen, minőség), árak és nem utolsó sorban a helyi/helyközi közlekedés.

KÖSZÖNÖM!



2012. nov. 29. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig sok mindent kihagy az, aki mindenhová repülővel utazik. Az tény, hogy Bar vonattal 22-24 óra, viszont hálókocsiban ki lehet bírni. A múlt héten tikkasztó melegben indultunk el Budapestről és Magyarországon össze is szedett a vonat a már meglévő 1 órás késése mellé még 2 órát, viszont 2 órás késéssel érkeztünk meg Barba.


Néhány friss fotó a vonatútról:

[link]


Nos az, hogy koszos- a tengerpart vagy nem egy szabad strandon, azt döntse el mindenki maga, viszont itt naponta többször szállítják el a szemetet a gyűjtőpontokról, Magyarországon pedig még akkor sem viszi el a Balaton mellől a méregdrága szolgáltató, ha ki van fizetve a szolgáltatás és még szelektív zsákjaid is vannak. Sajnos vannak másképp szocializálódott emberek, akik bár diplomát szereztek, de egy-egy nyaralás előtt egy 4-6 szemeszteres kurzuson kellene részt venniük alap illemtan és viselkedéskultúrából.


Nagyon nem fogom ajánlhatni, hogy bárki is ide jöjjön, mert nem szeretném, hogy olyan hangulatom legyen 2-3 év múlva, ha újra ide jövünk nyaralni, mint amikor Zadarba látogat az ember...

2013. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!