Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Elutazok (haha)! Hogyan...

Elutazok (haha)! Hogyan készüljek fel rá?

Figyelt kérdés

10/L

Erdei iskolába fogok menni 5 nap 4 éjszakára májusban Salgótarjánba.

A listát már felírtam, de lenne pár kérdésem:

- Mit tegyek, hogy ne hiányozzanak folyton a szüleim?

- Mit tegyek, hogy ne hiányozzon plüsskutyusom, Kutymorgó ( 20 éves csóri és anya nem engedi, hogy vigyem, mert sírni fogok érte, ha elvesztem)

- Busszal mennyi idő Budapest - Salgótarján?

- Mit csinálak a hosszú úton (zenehalgatás olvasáson kívül)?

- Jó tábor a Salgótarjáni gyerektábor?

- Ugye hogy kibővitették az utazás kategóriát?


Köszi ;)!


2013. jan. 27. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Vegyél részt a programokban. Nem nagyon lesz időd rá, hogy a szüleid távolléte bántson.

2. Kutymorgót csókoltatom, de neki is kell egy kis kikapcsolódás. El lesz ő nélküled erre a pár napra.

3. Ha külön busszal mentek, s az nem áll meg sehol, akkor másfél óra körüli az út. Volán busszal útvonaltól függően 1.45, 2.05 vagy 2.50

4. Hát csupa kuka lesz körülötted? Szerintem akkora bulit fogtok csapni, hogy a sofőr belesüketül. Ha tényleg csend és nyugi lesz, én akkor is inkább kifelé bámulnék, mint olvassak.

5. Több salgótarjáni (így helyes!) tábor van, melyikbe mentek: Rózsafa Üdülőházba, Gyermek- és Ifjúsági Tábor, Tarjáni Gyermektáborba vagy Somogyi Imre Ifjúsági Táborba?

6. Ügye?

2013. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát osztályból csak 9-en megyünk, egyébként kötelező rész venni a kirándulásokban.
2013. jan. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!