Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar repülőjegy-foglaló weboldal?

Figyelt kérdés
Elég sokat találtam. Az érdekelne melyik a legjobb, legmegbízhatóbb?

2013. febr. 10. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a célod, hova szeretnél menni? Sokszor a társaságok saját oldalán a legolcsóbb. Persze keresgélni bárhol lehet.
2013. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Austrian Airlinessel akarok utazni. Akkor annak az oldalán lenne a legjobb? És ha mondjuk bankkártyával fizetek akkor ott ki tudom választani a valutát? Magyar oldalon emiatt is egyszerűbb lenne. Találtam párat, nem tudom melyik a jobb.
2013. febr. 10. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs legjobb. Ki ezt használta, ki azt. Valószínűleg mind jó volt. Vedd ott ahol a legolcsóbb. Nézd meg a társaság saját oldalát, a különböző repjegy foglaló oldalakat aztán ahol a legolcsóbb ott célszerű. Figyelj arra is, hogy a devizaváltásokkal egyes oldalak szeretnek picit lehúzni. Tipikus példa a Bravofly de gondolom a többinél is előfordul. Persze kiírja a végén (leges legvégén, a fizetésnél) hogy mennyit fizetsz ténylegesen, csak hát kissé félrevezető, amikor folyamatosan azt írja, hogy mondjuk 135000 aztán fizetésnél közli, hogy igazából 500 eurot fognak a kártyádra terhelni a valóságban. Az átváltást persze már a saját bankod intézi, így közelebb áll a 150000 Ft-hoz a tényleges fizetés(mivel 300 körül van jelenleg az euro) és csak egy mézesmadzag volt a 135000 (amit ők úgymond csak tájékoztatásul írtak az elején...)
2013. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi! :)
2013. febr. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!