Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a legjobb internetes...

Melyik a legjobb internetes repülőjegy rendelő vásárló portál?

Figyelt kérdés
Biztonságosak? Vagy érdemes a keresés után felkeresni a légitársaságot és onnan megvenni a jegyet? Emailen kiküldött jegyekkel nem szokott lenni probléma?

#repülőjegy #internetes repülőjegy #repülőjegy árusítás
2012. dec. 3. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én igy netről a pelikánról rendeltem minden rendben volt, pedig tengeren túli járat volt. Szerintem nyugodtan intézheted neten.
2012. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az edreams-ről szoktam.


[link]

2012. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez sem rossz.

Én egyszer rendeltem a supersaver.com oldalról, tényleg kedvezményes, de nekem rosszul igazolták vissza a nevemet, szerintük az én hibám volt, de nekem nagyon gyanús, mert nem tudom elhinni, hogy s után én írtam volna egy i-t (mert ha még d vagy a lett volna ami az s mellett van, de az i, nekem nagyon nem jön ki..) Szóval ha azt választod csekkeld le, hogy minden rendben van foglaláskor :)

2012. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hova szeretnél jegyet. Például ha csak európán belül és olcsón szeretnéd megúszni, akkor első körben nézd meg wizzair és ryanair oldalait közvetlen aztán ha azok nem mennek oda vagy európán kívül szeretnél akkor jöhet a skyscanner meg hasonló oldalakon keresgélés.


Pelikánt legfeljebb keresésre használd! Ne vegyél ott repjegyet, mert drágább, mintha pl. a légitársaság saját oldalán vennéd! Ugyanis az nem repjegy kereső, hanem egy online utazási iroda, aki a jegyárra ráteszi a saját nagy hasznát.

2012. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor a pelikánbról vettem átnéztem a légitársaságok ajánlatát is külön és jóval drágább volt mint a pelikánról. Az egyik 100.000 Ft-tal.
2012. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Valamit elnéztél valószínűleg. Ebből élnek, hogy rátesznek egy kis hasznot, így furcsa lenne ha olcsóbban adnák. :)
2012. dec. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tengerentuli jarataimat mindig az alabbi oldalak egyiken foglaltam, es eddig soha nem volt semmi problemam (tobb mint 10x repultem en vagy csaladtag):

expedia.com

cheapoair.com

onetravel.com

2012. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!