Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen programot szervezzek a...

Milyen programot szervezzek a hozzánk érkező cserediáknak?

Figyelt kérdés
Ő fiú, én lány, és egy program kéne, amit ő is élvezne. Lehetőleg Tatabánya-Győr-Budapest környékén, kinti és benti program is megfelelne. Valakinek lenne valami ötlete? Előre is köszönöm! :)

2013. márc. 9. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

"Ő fiú, én lány, és egy program kéne, amit ő is élvezne."


szerintem ezt nem kell tovabb magyarazni

2013. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nekem is eszembe jutott, de inkább lebeszéltem magam róla. szóval más program kell!
2013. márc. 9. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen randa, hogy neked nem kell, akkor ajánlj neki egy erotikus masszőzt. A masszazsinfo -n fog találni neki tetszőt. Te meg megmutatod neki a Szépművészeti múzeumot.
2013. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kori, bowling, fogjatok össze többen és menjetek el együtt pizzázni, mutasd meg neki a várost (akár Tatabánya, akár Győr, akár Bp.) stb.
2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 utolsotroger válasza:
vedd le szájjal, azt élvezné!
2013. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 utolsotroger válasza:
tatabányát nehogy megmutasd akárkinek is, mert elmenekül az országból. maximum elviszed sziszkafinuccsihoz, ha befüvezne, az lehet bejönne neki..
2013. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Nálam pont most van egy német diák.:) Bár mindketten fiúk vagyunk, szóval más ügy.:D Gáz, hogy alig értjük egymást, mert bénák vagyunk a nyelvekben, de az activity-ben már tök jók vagyunk.:P

Mi elmentünk a parlamentbe,a Duna-kanyarhoz, paintball-oztunk, lézerharcoztunk, boboztunk Visegrádon, minden fontos cuccot bejártunk Pesten.:) Filmeket néztünk, zenéket hallgatunk, elmegyünk csocsózni.:D Bejártuk a falut, ahol élek, bemutattam a barátaimat. Bár az iskolával van itt, többnyire a suli szervezte ezeket. Ma éppen német vs magyar focimeccs volt. ;) oltári, hatalmas..:) Majdnemmár a legjobb haverom úgy, hogy alig tudunk beszélgetni.:P

2013. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!