Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kimegyek cserediaknak...

Ha kimegyek cserediaknak USA-ba 1 évre, akkor milyen tantargyaim lesznek? Minden lesz vagy valaszthatok?

Figyelt kérdés
leeht hulyeseg, de en ugy hallottam hogy lehet valasztani

2013. márc. 9. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az iskola ami a csereprogram keretében kiküld, nagyobb felvilágosítást tud adni mint itt bárki.
2013. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen, az amerikai sulikban felveheted a tantárgyakat
2013. márc. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még régebben azt olvastam, hogy vannak kötelező tantárgyak, mint például a matek, angol nyelv és irodalom (mint nekünk a magyar), történelem (lehet, hogy még ezen felül is vannak, de én csak ennyire emlékszem), és ezen felül lehet választani különböző tantárgyakat. De úgy gondolom, hogy neked, mint cserediáknak főként angol nyelvi óráid lesznek, mivel te a nyelvtanulás miatt mész ki. Remélem tudtam segíteni.
2013. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A testvérem volt kint és választhatott.:) Sok sikert!
2013. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most voltam kint ahol én voltam (Montana).3 kötelező tantárgyat kellett felvennem, ami Angol, Matek, és Amerikai Történelem. A maradék 4 tantárgyat szabadon választhattam ki. Én Spanyolt, Biotechnológiát, Énekkart és első félévben személyi pénzügyeket, második félévben pedig tesit vettem fel.
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!