Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Észak németországi húsipari...

Jboz kérdése:

Észak németországi húsipari munkáról miskolci cég által (tapasztalat információ)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a Sögel-iről van szó,akkor nagyon sok meló,annyira nem sok pénzért! Iszonyat szag! Internet gáz! A Késeket és pár dolgot levonnak a fizuból! És sok ember lakik egy helyen!
2013. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. még pár kérdés mennyit vonnak le és mennyi idő alatt,menyi marad meg 1-hónapra kivetítve?Előre is köszi
2013. ápr. 2. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Huuhh pontosan nem tudom mennyit vonnak le,mert nekem ismerősöm volt kint! De úgy emlékszem a késekért 50 eurót,de csak az első hónapban! Aztán a ruháért is vonnak meg a csizmáért,mert ilyen vasruci van! :D Egy hónap alatt ha nagyon spórolsz akk kb 7-800 eurót lehet megspórolni! De akk konzerveken kell élned! :D
2013. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.azt hiszem kibírható,szerintem belevágok egy próbát megér.
2013. ápr. 7. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze egy próbát megér! :) remélem neked sikerül! :) Nem sokan tartanak ki! :) azt mondta ismerősöm volt olyan,aki be se ment az üzembe és hazajött! :D te ne járj így! :)
2013. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nattias válasza:
tény hogy kevés a fizu de én is kint vagyok a szállás jó és ez hülyeség mert 900 eurót simán meg spórolsz és igen tény le vonják a cuccokat de viszont gondold azt végig h állja az oda vissza utad+szállás ami nem olcsóság és teljesen fel van szerelve 12 órás munka rend van 3 óránként 30 perces pihi az az 10 órát dolgozol valamikor szombaton nincs meló de viszont valamikor hétközben sincs szóval sokan tévhitbe vannak hogy milyen rossz is jobb ott mint itthon hidd el na meg karácsony előtt 2 havi fizut kapsz mivel adóviszatérítés van a fizut kérheted készpénzben vagy kártyára de kérheted úgy is hogy fele haza felét neked kézbe szóval segítenek mindenben a másik ha van gyereked onnan a családi 60 ezer ft /hó/gyerek plusz fel veszed rá vagy rájuk az adó kedvezményt már is kapsz 1600-1700 eurót és am 150 euróból simán ki jösz 1 hónapban úgy h húst is ehetsz hússal csak sokan a nagy boltokban veszik meg a drága kajákat nem nézznek szét
2015. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Samu85 válasza:
Szevasztok akkor nagyon pörgös a meló de gondolom meg lehet szokni nem vagy beálitotság kérdése gondolom itt is van kicsit könnyebb és nehezebb meló és a kintiek segitő készek vagy lexarják jelenleg csontozók de mást de abban jó vagyok betanulási idő van??
2015. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!