Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Osztálykirándulás Ausztriába...

Pálpusztai Dezső kérdése:

Osztálykirándulás Ausztriába személyi, útlevél nélkül?

Figyelt kérdés
Három nap múlva menne a 13 éves lányom az iskola által szervezett osztálykirándulásra Ausztriába.Az útlevele régen lejárt,személyi igazolványa még nincs.Mondjuk lazán bejártuk már így európát.Én tatu meg azt hittem,hogy majd nyolcadik osztályban megkapja a személyit a suliban,mint mi hajdanán...Most tudtam meg,hogy ez nem így van.Egyáltalán feltűnik ez valakinek még a határon?
2013. máj. 29. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyi vagy útlevél nélkül eszedbe ne jusson elengedni, mert bármikor belefuthat egy mobil ellenőrzésbe, és ennek esélye, pláne ha magyar rendszámú busszal mennek, akkor elég nagy.
2013. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld sürgősséggel megcsináltatni neki a személyit. Hátha elkészül még addig. Úgy ne engedd el, hogy se igazolvány, se útlevél.
2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes személyit kell kérni, azt azonnal kiadják.
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
en rendszeresen elfelejtem elvinni az irataimat, eddig meg soha nem volt gond. mondjuk a jogositvanyom azert mindig velem volt, mert az a kocsiban tartom.
2013. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az okmányirodából azt mondták,hogy az ideiglenes külföldre nem jó.A sürgősségi is esélytelen.Nagyon sajnálnám,ha ezen bukna meg a kirándulás(5 nap Ausztria),mert a befizetett pénz egy dolog,de a kislányom csalódottsága az,ami rettentően lesújtana.És a felelősség az enyém,én nem érdeklődtem utána,hogy mi ezzel a helyzet.Mindegy,megpróbálom megbeszélni a tanárnénikkel,hogy vigyék ki,aztán ha gond lesz,elindulok érte bárhová,bármikor.Basszus...:-(
2013. máj. 29. 21:38
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ideiglenes személyi is jó külföldre, ostobaságot beszéltek az okmányirodában.
2013. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy okmányirodában azt mondták volna, hogy az ideiglenes személyi nem jó külföldre....
2013. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ok,köszi!Akkor ,lehet,hogy én értettem félre.Holnap elmegyünk,megpróbáljuk,ha jó,ha nem,az is több,mint a semmi.

Aztán hétfőn megírom,hogy elutazott-e a kiscsaj,ha esetleg valakit érdekel...:-)

2013. máj. 29. 23:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bementek és rögtön ki is adják!
2013. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy egy 13 éves osztálykiránduló gyereket igazoltatni fognak az Osztrák rendőrök nálam tegyétek meg nagy pénzzel! Kint éltem évekig, autóztam, stb és 1x sem futottam bele úgy igazoltatásba hogy semmit nem követtem el.
2013. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!