Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van itt olyan, aki járt már...

Van itt olyan, aki járt már New York-ban, vagy éppen ott él jelenleg?

Figyelt kérdés
Segítség kellene nekem. Tervezem, h New york-ba fogok költözni, ezért próbálok minél több információt összegyűjteni, és nagyon érdekelnének személyes tapasztalatok is!

2013. jún. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először kezdd avval, hogy hogyan szerzel zöldkártyát! Minden más csak utána jön.
2013. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és tudom h először zöldkártyát kell beszereznem, de engem most az érdekel, h érdemes-e egyáltalán new york-ot választanom.
2013. jún. 28. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk, h milyen ember vagy, ezért nem tudjuk, milyen szempontok alapján akarsz dönteni vagyis, h érdemes-e. ha csak az életérzés miatt mennél oda, akkor szerintem egy rövidebb utazás is elegendő. de ha ott akarsz élni, akkor a zöld kártyán túl első körben súlyosan a zsebbe kell nyúlni.

Ha nem beszéled a nyelvet, akkor esélytelen.

Egyébként, szép és jó , de mivel olyan nyüzsgés van folyamatosan, amit Mo-n nagyon elképzelni sem lehet, ezért Én pl tuti, h huzamosabb ideig nem tudnám elviselni a nagy almát!


volt munkatársam szerint(aki több, mint 3 évig dolgozott kint /nagy %-ban feketén/) 9/11 óta már teljesen más az emberek mentalitása, ami a külföldi munkavállalók megítélését illeti./amin mondjuk nem csodálkozom./ (ő egyébként 9.11 után 3-4 hónappal jött haza.)


szerintem hirtelen fellángolásból fölösleges ekkora rizikót vállalni.

és ne Carrey Bradshow vagy Ted Mosby legyen a példa. /bár nem tudom, h milyen munkában gondolkodsz./

2013. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!