Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Helo, New-yorkcitybe szeretnek...

Helo, New-yorkcitybe szeretnek utazni. Szerintetek megerne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
megérné,ha több hónapra,sőt,évre mennél ki.mellette dolgozz is,mert ott rohadt drága az élet.bár ha van pénzed,akkor egy hét is elég.
2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
megcsak 15 eves vagyok. csak ugy elgondolkodtam hogy milyen lenne ott kint. Itthon latom a helyzetet apamek mennyit keresnek stb..
2011. nov. 15. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha dolgoznál ott, akkor megérné, de ahoz olyan szakmát kell tudnod, ami ott hiány. Ha csak úgy kirándulni mennél, akkor 3-500 ezerrel számolhatsz.
2011. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A település neve New York. Milyen célból utaznál oda? Turistaként? Dolgozni? Én azt gondolom, hogy amíg nem vagy képes normálisan feltenni a kérdésed, alkalmatlan vagy arra, hogy dolgozni menj ki (feketén mosogatni idehaza is tudsz), de turistáskodni/tanulni sem, mert arra meg nincs pénzed/eszed (nem sértés: a többségnek nincs pénze amerikai kirándulásokra, a kérdés feltevéséből meg eléggé érződik, hogy nem ösztöndíjas egyetemistának tervezel kimenni pár félévre).
2011. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vegyész mérnöknek tanulok az átlagom 4,8..
2011. nov. 16. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezzel a heyesírással szerinted el is hisszük? :)
2011. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
15 évesen vegyész mérnöknek?Először talán le kellene érettségizni nem ?
2011. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megérné. Én is gondolkozom rajta, de először valószínűleg elvégzem a sulit, esetleg ha nem, akkor azért nem hogy olcsóbban tudjak kimenni, akár jóval olcsóbban is...

Sokat olvasok NYC-ről, és a többi államról, úgy vagyok vele hogyha bármi pénzért is, de MEGÉRI kimenni.

2011. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mással kéne pénzt szerezned...
2011. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amerika inkább az álmok mint a lehetőségek hazája manapság.

Ismerősöm 10 év után költözött haza és annyi pénzt hozott mint amennyivel kiment - meg 3 gyereket (akik legalább perfekt beszélik a nyelvet).

Barátom 22 éves fia fél évig bírta,mialatt nem talált épkézláb munkát viszont elköltött 10 000 dollárt.

Múlt héten költözött ki Angliába ahol teherautó sofőr lett havi 2600 euróért.

Amúgy ráérsz még ezen agyalni.

Előtte az érettségire fókuszálj és az sem holnap lesz a főiskoláról,egyetemről nem is beszélve.

2011. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!