Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti melyik országot választanát...

Ti melyik országot választanátok? Ausztria, Németország vagy Svájc? Németül beszélek, és úgy látom mennem kell.

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

de de de... munka, kirándulás, vagy milyen ügy?

sőt, az országokon belül melyik részek?

2013. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dolgozni szeretnék...
2013. júl. 5. 10:23
 3/15 anonim ***** válasza:

Fizetések Svájcban a legmagasabbak, utána Németo., utána Auzstria...

legkönnyebben azonban Németországban vagy Ausztriában találsz minkát szerintem...

2013. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy olyannak, akinek mennie kell, teljesen mindegy, hogy melyiket válassza. Nem is világos, hogy miért kérdi. (Ezek az országok között) ahol magasabbak a fizetések, ott magasabbak az árak is. Neked teljesen mindegy...
2013. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Németország. Nem annyira drága ott megélni, mint Svájcban, aránylag nagy a fizetés, könnyen szerzel munkát. Jó a szociális háló, a gazdaságuk pörög. Ha én most mennék, biztos Németországba mennék, de ez a te döntésed.
2013. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, biztos alap nyelvtudással milyen munkát találok? Ahhoz hogy a szakmámban - pénzügy helyezkedjek el, tudom hogy nagyon erős tudás kellene. Ezért gondoltam amíg megtanulnám a nyelvet vállalnék valami más munkát. Milyen esélyeim lennének?
2013. júl. 5. 17:11
 7/15 anonim válasza:
100%

Én a helyedben Németországba mennék, szerintem ott tudnál a legjobban megélni ezek a helyek közül.

Az, hogy milyen munkát kapsz, sok mindentől függ. Mennyire alap az az alap nyelvtudásod, mennyire vagy tanult ember, mennyire tudsz meggyőzni másokat magadról, milyen helyek vannak épp szabadon, melyik környékre mész...

2013. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Az én párom svájcban dolgozik másfél éve. A fizetés valóban magas, de az élet is! Elhelyezkedni szinte csak közvetítők által lehet. Ott kölcsönzik a munkaerőket, mert a cégeknek az olcsóbb. A nyelvtudás elengedhetetlen, mert svájci németet beszélnek, ami kicsit más. A lakhatás a legnehezebb, és legdrágább. De gyönyörű az ország! A fizetés fillérre és megbízhatóan megjön minden héten.
2013. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És mi a párod foglalkozása? Te hogyhogy nem vagy még ott vele?
2013. júl. 5. 19:54
 10/15 anonim válasza:
Bádogosként dolgozik, és a lakás drágasága miatt nem vagyok ott.
2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!