Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Akik utaznak hónapokat, fél,...

Akik utaznak hónapokat, fél, egy évet azok hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ennyi szabi nincs. De akkor hogy csinálják?

2013. júl. 16. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemisták (passzív félév), frissen végzettek, akik x ideig még nem keresnek munkát, munkájukat otthagyók és szünetet tartók, vállalkozók, ha nélkülük is megy az üzlet, nyugdíjasok, stb.
2013. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kolléganőm másfél hónapot volt a déli féltekén (rokonnál), ő kérvényezte, hogy átvihesse az előző évi szabija egy részét, + az adott évi szabija nagy része is ráment. Ha már 1-2 napot utazik az ember 2 átszállással, akkor nem éri meg csak 1-2 hétre menni.
2013. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fizetés nélküli szabadságot kérni, ha jól tudom, öt évenként, maximuma egy év. Megmarad a munkaviszonyod, de természetesen mindent neked kell az adott idő alatt fizetned magad után, például a tb.-t, ami fontos. Mert ugye jövedelmed ez alatt az idő alatt nem lesz. Hacsak nem dolgozni mész külföldre, de akkor ott adózol. Ezt a részét nem tudom, én úgy voltam kinn, hogy volt itthoni jövedelmem közben, így ez nem jelentett gondot.
2013. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!