Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha 18 év alattiak szeretnének...

Ha 18 év alattiak szeretnének külföldre utazni (EU-n belül) felnőtt nélkül, akkor kell valamilyen írásos engedély vagy valami a szülőktől? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kérhetik, de nem valószínű.
2013. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Motel című film.... ne szlovákiába!!!
2013. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen már utazhatsz egyedül wizzairnél, 16 éves kortól ryanairnél, többi cég is hasonló lehet, én ezeket ismerem. Ha nem repülővel mész akkor meg Európa nagy részén nincs határellenőrzés, így kinek mutogatnád az engedélyt? :)
2013. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Győrből utaznánk vonattal Bécsbe, szóval nem repülős út lenne. Ugyanaz a távolság, mintha Budapestre mennénk, de Bécset biztonságosabbnak gondoljuk.

Rendőrök igazoltathatnak, és mondjuk kérhetnének valamilyen papírt, nem?

2013. júl. 26. 21:22
 5/9 anonim válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de Avenged koncertre mész Bécsbe? xd
2013. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bécs semmivel sem biztonságosabb szerintem. Bár nem tudom ez miért is kérdés? Ez alapján választasz úticélt? :O Mert akkor pestre is nyugodtan jöhetsz, semmi gáz nincs itt se...
2013. júl. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen ez alapján, a vidámpark is sokkal jobb. Egyébként Pesten eddig mindig volt valamilyen kellemetlen helyzetem "peruiakkal", és már kezd belőle (belőlük) elegem lenni. És nem, nem koncertre megyek.
2013. júl. 30. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam peruival Budapesten. Lehet, hogy jobb a Vidámpark Bécsben de drágább is. A pesti meg sajnos bezár, úgyhogy aki nem próbálja most ki, az szeptember után már nem is fogja tudni.
2013. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a cigányokat arrafelé nem hívják így, elnézést.:) Igen, de nem gyakran járok ilyen helyekre, szóval ha egyszer elmegyek, akkor inkább költök kicsit többet a jobbért. Egyébként a pesti vidámpark is tervben van.
2013. júl. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!