Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki szeretnék menni a barátomma...

Ki szeretnék menni a barátommal svájcba és spanyolba, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem tudom hogy kell e szülői beleegyezés abba hogy elutazzak, a szüleimmel nem tartom a kapcsolatot és így nehézkes ( de szülőkhöz vagyok bejelentve)...és hogy szülői engedély nélkül nem lehet kimenni vagy egy nagykorú engedélyével ki tudnék menni...

2013. jan. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég züllött vagy már, csinálj, amit akarsz... Mi az, hogy nem tartod a kapcsolatot a szüleiddel? Hol laksz, csöves vagy, vagy a hülyepasidon élősködsz? Suliba jársz egyáltalán? Vagy prosti vagy és a pasid futtat?
2013. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
barátnőimmel bérlünk lakást, a szüleim : anyum 3 évces koromban elhagyott apum meg kidobott otthonról, mert nem jöttem ki a szeretőjével... járok suliba és jól is tanulok ;)
2013. jan. 10. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyaralni mennétek csak? Mert ilyen esetben egy sima személyivel elvileg mehetsz Spanolországba, Svájcot nem tudom.
2013. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
spanyolba nyaralni de svájcba költözni...
2013. jan. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!