Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen előkészületeket kell...

Milyen előkészületeket kell tennem hogy kiutazhassak a barátaimhoz Angliába?

Figyelt kérdés
A barátaim egy autómosóban dolgoznak lassan fél éve Angliában azon belül is Selby-ben illetve Bridlington-ban. szeretnék kimenni hozzájuk munka is lenne. de nem tudom hogy milyen előkészületeket kell tennem idehaza Magyaországon.. úgy értem miket kell elintéznem az utazás előtt... milyen hatóságokhoz kell mennem stb.
2013. aug. 13. 12:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. aug. 13. 20:12
 12/12 erika horvath válasza:
teso,pasijobarat stb...majd 10 eves kulfoldi elettel a hatammogott mondhatom hogy senkiben se bizz meg.vigyel csak tartalek penzt.van olyan baratnom ketto is akit pont ilyen szituacioban hagytak szarban.es ok is megbiztak az emberekben.az egyik nalunk lakott mert ehezett,a masiknak meg en segitettem a nagykovetsegen keresztul hazatudjon egyaltalan jutni.magyarokkal meg azert ne,mert kulfoldon szemuk elott lebeg a dollarjel mint dagobert bacsinak es az anyjukat eladnak 10 centert.errol ennyit
2013. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!