Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » 16 éves vagyok, rokonaim...

16 éves vagyok, rokonaim élnek kint Ausztráliában, ha elvégeztem a közép iskolát ki szeretnék költözni hozzájuk. Mit kell majd tennem, hogy kiutazhassak és ott is maradhassak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válszokat.
2009. jún. 26. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem kérdezed meg a rokonaidat? Ha valakik hát ők tudni fogják a választ....
2009. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A válasz attól függ, hogy a rokonaid mennyire közeliek és ausztrál állampolgárok-e. Ha nem közeliek (pl. szülő), akkor nem tudsz állampolgárságot vagy letelepedési engedélyt szerezni rajtuk keresztül. Ausztráliának pontrendszeres a bevándorlási rendszere. Minél képzettebb vagy vagy minél több a munkatapasztalatod, annál nagyobb esélyed van megkapni a letelepedésit. Én megcsináltam a tesztet poénból egyszer (neten elérhető) és nem értem el a határt, pedig 2 diplomám van. Nagyon sok pontot ér, ha valaki pl. Ausztráliában már élt, dolgozott vagy tanult. Elég nehéz kijutni...esetleg próbáld meg a tanuló vízumot, ha van pénzed kint járni egyetemre.
2009. jún. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
azért 16 év alatt megtanulhattál volna magyarul.
2009. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha ezen a weboldalon áttanulmányozod a dolgokat, szinte mindent tudni fogsz - [link]

De sehol nem olyan szépek a hegyek és zöldek a fák, mint Magyarországon :)

2009. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
12%
Próbáld meg itthon megtalálni a számításodat, kint sem egyszerűbb az élet, itt legalább otthon vagy.
2009. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted mindenképp menj ki.Jobb életszínvonal,lehetőségek nem ez a válsáágban lévő ország.Több rokonom kinn van ők mesélnek ezt azt.Én 19 éves vagyok és majd én is ki akarok menni.Aki teheti mindenki elmegy külföldre.
2010. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
05:27es be tudod linkelni azt a tesztet?De ugye nem kell fizetni a kitöltéséért?
2010. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld meg itthon megtalálni a számításodat, kint sem egyszerűbb az élet, itt legalább otthon vagy.

Még ,hogy nem egyszerűbb?Tudsz egyáltaln valamit6 az ottani életről?

2010. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egyaltaln=egyaltalán
2010. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdező már 23 éves! :D :O Legalább sikerült kijutni oda?
2016. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!