Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan menjek világgá?

Hogyan menjek világgá?

Figyelt kérdés

Persze nem a szó szoros értelmében, de elterveztem, hogy világot akarok látni. Fiatal vagyok, van némi pénzem, de nincs elég tapasztalatom. Mi más segítene, mint a világgá menés?!

Igen, tudom, jól át kell gondolni. Át fogom. De ha mellette döntök, hogy kezdjem el? Merre menjek? Mi legyen az úti célom?

Azt elárulom, hogy közel lakok Budapesthez.



2013. okt. 29. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Süss magadnak (hamuban) pogácsát. Jó sokat.
2013. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaja, kelleni fog :) A kajadolgot megoldom, éppen ezért nem kérdeztem felőle.
2013. okt. 29. 18:59
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Először is kell egy tarisznya, amit a nyakadba tudsz akasztani.

Abba kell belerakni azt a hamubasültpogácsát, amit öreganyád süt meg neked, mielőtt útnak indulnál.

Az nem jó, ha Pest irányába veszed az irányt, késő este kell indulnod és a nagy-sötét-sűrű-erdőbe kell bemenned.

No ha már ott vagy a kellős közepén, és a bagoly elég közel és elég hangosan huhog neked, akkor már jó helyen vagy!

2013. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, köszönöm! A héten még megsüti az öreg a pogácsákat és hétvégén el is indulhatok. Nagyából hány napi járásra van ez az erdő? Mert ugye tarisznyával elég gáz lenne tömegközlekedéssel odajutni.
2013. okt. 29. 19:31
 5/18 anonim válasza:
49%

Mennyi a pénzed?Mi az úti cél?10 milla alatt ne is gondolkozz!

Pár száz ezerből meg ha neki vágsz koldusként fogsz valamelyik sikátorba kikötni!

2013. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Creezy válasza:
17%
Te nem vagy nórmális. Menj el egy psziológushoz.Az jó túra!
2013. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Eszedbe ne jusson a tömegközlekedés, vagy bármilyen jármű, azzal sohasem érsz el a világ végére!!!!


Csak a két lábad, egy jó kis göcsörtös botot vehetsz a kezedbe, megkönnyítve a járást, mint régen a "garabonciás diákok".


Minimum a bakonyi-erdőkbe kell magadat bevenni, tehát attól függ, hogy merre laksz, úgy vedd az irányt, hogy odáig eljuss! Az már jó, ahol még a madár sem dalol!

2013. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
22%

Te klinikai est vagy!

Inkább keres egy jó orvost mert te egy fantázia világban élsz!

Nem tudod te még hogy mi az élet!

Ha annyira fiatal vagy inkább a tanulással foglalkoznál hogy vidd valamire!

2013. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Volt irodalom tanárom is így volt ezzel, ő elindult egy hátizsákkal a hátán Erdélyből és addig utazgatott amíg be nem ért Budapestre. 10 évre rá már Irodalom tanár volt :D Az egyik legjobb fej tanár volt, csak sajnos Gimi részben tanított.
2013. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
40 éve a nyári szünetben egy felfújható kajakkal a hátizsákomban Szekszárdról elstoppoltam Kaposvárig. Ott a Kaposra tettem a járgányt, (Tudni kell, hogy az egyetlen folyó, ami észak felé folyik), elcsorogtam Simontornyáig, ott át a Sióra, amin visszacsorogtam Sióagárdig. Szép kirándulás volt, több mint egy hetem ráment. Nem tudom, manapság bejárható-e még ez az útvonal.
2013. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!