Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Honnan lehet beszerezni a TB...

Honnan lehet beszerezni a TB kártya EU-s változatát? Mi kell hozzá, hogy és hogy adják ki? 18év alattinak kell a szülő aláírása hozzá?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

az Európai Egészségbiztosítási kártyára gondolsz? Én az egészségbiztosítási pénztárnál intéztem, bementem kitöltöttem egy adatlapot és rögtön meg is csinálták ott helyben, ingyenesen. azt nem tudom kell e szülő aláírása mivel én már elmúltam 18. de itt egy tájékoztató olvasd el.


[link]

2009. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2009. nov. 18. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

de most komolyan létezik ilyen ? mert nekem nagyon kellene, de úgy tudtam, hogy csak sürgősségi ellátásra vonatkozik.

ha létezik úgymond általános egészségügyi ellátásra jogosító kártya az Unión belkül, írd már meg nekem lécci

2009. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen létezik ilyen. A balesetbiztosítást nem helyettesíti. Ha balesetet szenvedsz pld. addig ingyenes amíg összeraknak annyira, hogy ki tudj támolyogni a kórházból. Onnantól a sorsod nem érdekli őket. Ha tovább akarsz maradni, vagy mentővel hazajönni, akkor fizetsz zsebből.
2009. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!