Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Maldív-szigetekre nagyon...

Maldív-szigetekre nagyon olcsó repjegy megéri? - Még elsüllyedés előtt szeretném látni, de mik a buktatók?

Figyelt kérdés

Amióta hallottam, hogy a Maldív-szigetek el fog tűnni az óceánban 100 éven belül, azóta foglalkoztat, hogy eljussak oda. Most találtam egy akciót, valamivel több mint 100 ezer forintért van oda-vissza repülő Varsóból.

[link]


Oda meg olcsón el lehet jutni fapadossal.

Ami igazából kérdéses számomra, hogy iszlám az államvallás. Sok tetoválással nem lehet gond? Kell oda vízum? Mennyire fenyeget ott cunami?


Amit nem tudok elképzelni, de már több helyen olvastam, hogy a sziget legmagasabb pontja csak 3 méterrel van tengerszint felett. Ezt nehéz elképzelni! Valaki, aki már volt ott tudna tanácsot adni?



2014. jan. 20. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Most te reklámozod a saját oldaladat?

MErt semmi gond az árakkal, nagyon jó, hogy elmeséled a köznépnek, ennyiért is lehet, de ez most egy bújtatott reklám, vagy szándékosan játszod a hülyét?

2014. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 100 év múlva süllyed el, akkor nem azon kéne igyekezned, hogy még elsüllyedés előtt lásd, hanem azon, hogy elsüllyedés után lásd...
2014. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek: köszi, ez nagyon hasznos volt. :/ Ha kitörlöm a linket belőle akkor válaszolni is fogsz rá? Vagy?
2014. jan. 20. 13:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, elolvastam még egyszer, tényleg nem biztosan érthető mire irányul. Szóval: a repjegy olcsó, de megéri-e olcsó repülőjeggyel utazni, vagy annak vannak olyan buktatói, ami miatt később megbánom hogy nem teljes árat fizettem?
2014. jan. 20. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáljuk meg a válaszadást.


Maga a Maldív-szigetek egy mesésbe illő hely. Türkizkék , sekély tenger, persze ebből fakadóan kádmeleg vízzel, hihetetlenül kék óceán. Pálmafák.

Szerintem a világ egyik legklasszabb helye. Az a hely, ami az igazi Édenkert. Kevés hozzá hasonló van.

Persze rengeteg olyan turistával fűszerezve, akik nem is tudják, mit kezdjenek magukkal, és hova tegyék a pénzüket.

Ez csak azért fontos, mert az olcsó repülőjegy nem jelent semmit. Ha ott leszel, szembesülsz azzal a kisebb vagyonnal, amiért levisznek valamelyik szigetre.Tudnod kell, mivel ez a dolog a pénzről szól, az iszlámot, és az általad kérdezett tetoválást nem igazán firtatják, sőt, mivel a majd veled együtt nyaraló orosz újgazdagoknak és a britt nyugdíjasoknak is lesz pár, egészen bele fogsz simulni a tömegbe.

A cunami valóban veszélyes lehetne, mert el fog egy nap söpörni mindenkit, de nyugi, nem fog jönni.


Sok sikert a további link építéshez. Elvégre ezeket a válaszokat te is tudtad. Sok sikert az oldaladhoz.

2014. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ne legyél ennyire hülye. Nyilván nem az ő oldala. Ezt nem tudom honnan vetted?
2014. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, az ember vagy teljesen eljátssza az idiótát, és akkor teljesen hülyéket kérdez, vagy van benne valami ész.


A kérdező egyáltalán nem hülye, ez pontosan látszik a varsói eljutásbeli tájékozottságán. Ott bukott le, hogy az emberek 99%-a tovább sem gondolna egy ilyen ajánlatot, mert fogalma sincs, hogyan kell eljutni Varsóba. Vagy őszintén, a profikat kivéve ez a kérdés nem is érdekli.


Ettől függetlenül kérdezni bármit lehet, ezzel nincs semmi gond. Csak ne várd el a komoly választ egy félkomoly, vagy komolytalan kérdésedre.

2014. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ott bukott le, hogy az emberek 99%-a tovább sem gondolna egy ilyen ajánlatot, mert fogalma sincs, hogyan kell eljutni Varsóba."


Jajmár, ne nézd az embereket hülyének. Felmész a wizzair oldalára és foglalsz seperc alatt egy Budapest-Varsó jegyet. De ha te ezt nem tudnád vagy a kérdező nem tudná, akkor ott van a cikkben is: "A járatok Varsóból indulnak, ahová fapados géppel is eljuthatsz"


Szóval a Varsó dolgot valószínű ugyanabból az oldalból vette.


Ezt kicsit benézted a gyanúsítgatással, valljuk be. :)

2014. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én igenis tovább gondolnám ha a férjem azzal jönne haza, holnap megyünk a Maldívra de csak már pár varsói jegy szükségeltetik vagy kell még. Szerintem nem gond. Tuti kijön 60-ból a Varsó, és a Maldív jó hely. Mi már jártunk ott és bármikor visszamennék. Az meg, hogy ez a jóember ilyen olcsó repülőjegyeket tud az csak egy áldás.
2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, az utolsó mondatot leszámítva. Nyomtam rá a felfele mutató hüvelykujjat.

És igen, ott van, hogy Varsóból. Európán belül utaztam már olcsó légitársasággal - EURÓPÁBA! De a Maldív-szigetek nem Európa. Párizsból hazakeveredek valahogy pénz nélkül is, de ha a Maldív szigeteken szívom meg az kicsit más.


Még egyszer köszönöm a választ!

2014. jan. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!