Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki tud olcsó busz vagy vonat...

Ki tud olcsó busz vagy vonat jegyeket Svájcba?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni családomat egy Svájci utazással húsvétkor. Én itt dolgozom kint, nem sokat keresek és úgy szeretném venni a jegyet ,hogy Budapestről Zürichbe, oda vissza. Tudtok egy nagyon olcsó vonat vagy buszjegyet 3főre? A feleségemnnek és a két kislányomnak lesz. Kaphatnának családi kedvezményt is esetleg?

2014. febr. 21. 09:47
 1/3 SzilKa ***** válasza:

Budapest - Zürich viszonylatban a railjet (nappali) és a Wiener Walzer (éjszakai) vonatra, ha időben veszitek a jegyet, akkor 39 euró per fő a sparchiene (kedvezményes) jegy egy irányba (ülőhely).

Kb 11 órás az út.

(mindenképp Bp-en érdemes megvenni a jegyeket oda-vissza, mert Zürichben sokkal drágább)


[link]


Vagy vannak még az utaztató kisbuszosok, de ők egyrészt drágábbak (70-80chf egy útra per fő), másrészt útközben kerülőket tesznek, mert az utasokat különböző helyekre dobálják szét, ezáltal 13-15 óra is lehet az út.

2014. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél
2014. febr. 25. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Repülő is lehet, hogy játszik. Én easyjettel repültem Genfbe, nem volt olyan rettentő drága és bő 1.5 óra alatt ott van, ezt is gondold meg!
2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!