Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud egy viszonylag...

Valaki tud egy viszonylag olcsóbb megoldást rendszeres nemzetközi utazásra?

Figyelt kérdés
Külföldön tanulok és szeretnék hazalátogatni, amikor csak tudok, de nem tudom, hogy azon kívül, hogy a repülőjegyeket folyamatosan követem és megpróbálok jó ajánlatot találni létezik-e másik megoldás, repülőre, vagy akár vonatra, buszra, autóra. Gondolok itt (tanuló)bérletekre vagy európa-kártyákra, stb. Tudnátok ebben segíteni?

2013. okt. 11. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan hova?????
2013. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Franciaország-Magyarország
2013. okt. 11. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan - vagy titok???


kben. [link] meg hasonló oldalak.

NOban a magyar listákon, IWIW/FB-csoportokon lehet telekocsit kapni, de nem biztos, h franciaországban is szokás, lehet túl messze van.

2013. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban? Hátha tudunk segíteni :)
2013. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Franciaország mindegy melyik részéből? :D Szóval te Franciaországon belül bárhol könnyen és olcsón ott vagy? Azért elég nagy ország ahhoz...


Mert tudok neked eléggé olcsó lehetőséget is mondani, csak ha te mondjuk Franciaország másik végében vagy, akkor hiába, szerintem.

Én Párizsba(konkrétan a városba, nem a 100km-re lévő reptérre..) Budapestről kb. 20 euróból jutottam el, illetve nagyjából ennyiből jöttem haza.

Lille városában pedig még ennél is kevesebb összegből voltunk már többször is.


De máshonnan is vannak olcsó utazási lehetőségek, csak legalább konkretizáld már, hogy Franciaországban honnan indulnál nagyjából, melyik nagyobb város van hozzád közel. :D

2013. okt. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Elözö, engem viszont érdekel, hogy lehet a CDGra 20 eur-bol eljutni:)

Majdnem kaptam parizsban egy állást, és nézegettem, hogy a CDGröl nem volt járat, a messzimesszi Fapadosreptérre a jó másfél órás út miatt meg már nem is fér bele, hogy egy hétvégére hazaöjjön az ember. (Így végül debrecent választottam:)

2013. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én személy szerint Clermont-Ferrandban vagyok, csak azért nem írtam, mert innen, ha tényleg lenne egy megoldás arra, hogy hazajussak sűrűbben, akkor szinte mindegy melyik városból, odamegyek. :)
2013. okt. 12. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja azt én egy percig nem állítottam, hogy CDG. Amugy Párizs belvárosra gondoltam, konkrétan északi pályaudvar, de csak azért írtam mert ugye a ryanair Beauvaisba jár, ami kissé messze van és drága onnan még bejutni.

Azt sem mondtam hogy gyors. Mert én repülő, vonat, busz kombinációjával mentem, így volt a legolcsóbb. Nyilván gyorsabban oda lehet érni egy közvetlen Air France járattal plusz taxival a reptérről a városközpontig, de az meg nem olcsó.

2013. okt. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!