Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Eloszor fogok repulni. Mire...

Eloszor fogok repulni. Mire szamitsak? Rosszul lehetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 21:36
 1/8 anonim válasza:
Nos ez sok mindentől függ. Én amikor elöször repültem nem volt semmi bajom, se szédülés se hányinger. Ez igazábol ember függő. Csak azt tudom mondani hogy ha már a levegőbe vagy megtudod :) útra valóúl csak annyit a repülés teljesen veszélytelen, a zuhanás az ami kva veszélyes :D Na jó még egyet: hogy a repüléstől nem kell félni, fent még nem maradt senki :DD
2014. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy rosszul leszel. Én már nagyon sokszor repültem, de még az első alkalommal sem voltam rosszul. Épp olyan, mint a buszozás. :) Csak nem kell túlaggódni, mert amiatt viszont rosszul lehetsz ha hajlamos vagy rá. Körülbelül arra számíts, hogy induláskor, amikor elkezd gyorsulni a gép, olyan, mintha egy sportautóval gyorsulnál, szóval nem olyan rossz élmény az :D aztán pedig a pilóta szép lassan elkezdi emelni a gépet, észre sem veszed és máris az égben vagytok.
2014. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem kell aggódnod, amíg nem kérdezik meg az utasoktól, hogy "tud-e valaki repülőt vezetni"?!
2014. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Repülőn nem jellemző a rosszullét, ne aggódj emiatt.
2014. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Az én gyerekeim nagyon rosszul szoktak lenni autóban és buszon is, 20 percnél hosszabb útra már gyógyszert kell nekik adnom előtte, hogy ne dőljenek ki, de repülőn soha nem voltak rosszul, pedig utaztak már sokszor (külföldön lakunk, csak tavaly hatszor ültek gépen)

Nagyon kicsi az esély arra, hogy rosszul legyél, én még sosem láttam senkit hányni.


Arra figyelj viszont, hogy ne legyél megfázva, ne legyen bedugulva az orrod. Ha mégis, akkor orrcsepp/spray legyen kéznél (akkora pici mennyiséget felengednek). Én egyszer utaztam betegen, a leszálláskor be volt dugulva az orrom, bizonyos magasságban azt hittem hogy baltát vágtak az agyamba és mentőt kell hívni hozzám a kifutópályára. Viszont ahogy ereszkedtünk, egy magasságnál azonnal megszűnt a fejfájásom. Ez az egy szerintem amire érdemes figyelni.

2014. febr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A repülő nem imbolyog, rázkódik, szóval nem leszel rosszul.
2014. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Te sem repültél még soha!!

2014. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek kedves elozo es repulovel jarok haza. Plusz nyaralni is repulovel szoktam menni. Mibol gondolod h nem repultem meg?
2014. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!