Kezdőoldal » Utazás » Európa » Novemberben költözöm ki...

Novemberben költözöm ki Londonba. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyenkor kisebb a munkaerő-áramlás. Mennyivel lesz nehezebb munkát találni? Valami egyéb tipp?
2013. szept. 29. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyire tudsz angolul?

Egyébként nem a legjobb választás az év végi munkakeresés, mert ha akad is meló az csakis szezonális meló lesz. De végül minden azon múlik hogy mennyire tudsz angolul és miben van gyakorlatod.

2013. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi 2 éve október közepén jöttünk és 1 héten belül dolgoztunk, én a szakmámban.

Amúgy ez szerencse, nyelvtudás, szakma és talpraesettség kérdése is. Ismerek olyat aki hónapok óta nem talál munkát a szakmájában. Mosogatós, stb minimálbéres meló mindig van, de abból hosszútávon elég keserves sorsod lesz Európa legdrágább városában. Én azt mondom hogy 1500 netto alatt nem éri meg itt maradni, tekintve hogy a lakás/szoba bérleti árak az egekben vannak a közlekedéssel együtt.

2013. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 schocko ***** válasza:
100%
Ködre...
2013. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kiflitolvaj ***** válasza:
Èn nem értem, hogy miért gondolkodik mindenki Londonban. Egy londoni double room áráért vidéken házat lehet bérelni. Munka lehetőség pedig ugyananúgy van.
2013. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Többnyire fluent vagyok, azzal nem lesz gond, habár az elején úgyis nagyon zavarban leszek.

A fene sem akart Londonba menni egyébként, nagyon tele van. Csak ott van segítség. Ahogy kitavaszodik, elköltözöm máshová.

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 29. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
kiflitolvaj, ott a pont! Mi jövő tavasszal költözünk el végre.
2013. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét, Digo!
2013. szept. 29. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!