Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Most hogy van ez a vízum...

Most hogy van ez a vízum Amerikába? Hogy tudom megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok most magyarországon de szeretnék vízumot csináltatni amerikába.Azt olvastam hogy be kell menni a nagykövetségre vagy ilyesmi.Egyáltalán nem értem az egészet.Van valami ESTA is de nekem vízum kell.Hogy tudom megcsináltatni? Mi a menete?
2014. márc. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy vízum kell?

Nekem csak J1 vízumom volt (tábori munka). Egy netes kérdőívet kell kitölteni, sok-sok dollárt befizetni, majd megjelenni egy konzul előtt, vele beszélni pár percet.

A turistavízumhoz tudtommal igazolások is kellenek, mennyire kötődsz az országhoz (pláne, ha valami priusz miatt nem mehetsz ESTA-val). Turistavízum kellene?

2014. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyaralásra mennék ki egy hónapra kb.
2014. márc. 29. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért kéne vízum?

ESTA - két perc az interneten, 14 dollár, és 90 napig maradhatsz akár vele egyhuzamban, és 2 évig érvényes.

Sima nyaralásra semmi más nem kell!

2014. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Egyesult Allamokba a magyar allampolgarok vizum nelkul utazhatnak 90 napos tartozkodasra.

Magyaroszag egyike a vizummentessegi programba tartozo orszagoknak.

Akik a Vízummentességi Program keretében kívánnak az Egyesült Államokba utazni, most fokozott biztonsági követelményeknek kell megfelelniük, valamint ügyintézési díjat kell fizetniük. Minden jogosult utasnak, aki a Vízummentességi Program keretében kíván az Egyesült Államokba utazni, kérelmeznie kell az engedélyt, és díjat kell fizetnie a következők szerint eljárva:

[link]

2014. márc. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!