Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mikor lehet akkor a Bahamákra...

Mikor lehet akkor a Bahamákra utazni, mert mindenhol mást olvasok?

Figyelt kérdés
Legtöbb helyen azt írják hogy augusztustól szeptember végéig van hurrikán veszély de valahol azt olvastam hogy júniustól novberig.Ha November 10.körül utazok akkor az biztonságos már?
2014. ápr. 1. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A hurrikan szezon junius 1-tol december 1-ig tart, a ket legaktivabb szezon augusztus es szeptember. Teljesen felesleges nehany het turistaskodas miatt aggodni, az elmult 4-5 evben egyetlen komoly hurrikan sem alakult ki, vagy csapott le a Bahamakra. A statisztika szerint atlagosan 12 evente halad at a szigetek felett egy komoly hurrikan.
2014. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legaktivabb honapot akartam irni
2014. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn voltam már a karib tengeren Májusban, szuper idönk volt. Az esös évszak juli-szeptember között van. Deez is változhat.

Pl ugyan ez a helyzet maldivszigetekkel is, ott november legvégén voltunk és 10 napból 7-t esett. A személyzet azt mondta egész nyáron amikor várták az esöt alig esett, a szárazabb szezonban meg végig esett.


Hurrikán nem olyan nagy gond, ha óriási akkor kitelepítenek még idöben, ha kicsi akkor szolnak, és biztonságba tesznek titeket. Mikor jamaikán voltunk elmondta az egyik alkalmazott, hogy müködik ha hurrikán van, a legtöbb vendég maga haza utazik elötte, aki meg marad azt felteszik olyan szobákba amit nem érnek a nagy szelek, vagy védettebbek, bedeszkáznak mindent aztán másnap takarítás napokig.

2014. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!