Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudom, ez a milliomodik...

Tudom, ez a milliomodik kérdés az oldalon de mindenhol fals, ellentmondásos dolgokat lehet olvasni. Szóval, VAN ESÉLY KIJUTNI KANADÁBA egészségügyi technikusként?

Figyelt kérdés
Egészségügyi technikus a szakmám.Szerbiában fejeztem be az iskolát de eddig 0 tapasztalatom van mert utálom a szakmámat.Elkezdenék benne dolgozni ha ez kijuttatna Kanadába.Az angolom erős középfokú szinten van.
2013. nov. 11. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy egyik helyen azt olvasom, hogy csak phd-val rendelkező embereket fogad be az ország de nem egy meg nem kettő sikertörténetet is olvastam már.Olyanok jutottak ki akiknek még csak keresett szakmájuk sincs.Hogy van ez?
2013. nov. 11. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Kanada bevándorlása pontrendszer alapú, pontokat adnak a nyelvtudásra, szakmai tapasztalatra, szakma hasznosságára. Jelenleg úgy van kialakítva a pontrendszer, hogy ahhoz hogy elérd a bevándorláshoz szükséges pontokat, ahhoz kell 3 év igazolt szakmai tapasztalat, hiányszakmás diploma vagy szakma, és legalább IELTS 7.0-ás szintű angol vagy francia nyelvtudás. Ha van kinn munkaadó aki írásban vállalja a foglalkoztatásod, az is pontokat ér, illetve a kanadai rokon vagy házastárs is.
2013. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pontos választ szeretnél, vedd fel a kapcsolatot Kanada budapesti nagykövetségével. De tapasztalat nélkül aligha van esélyed. OKJ-val pláne.
2013. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megírtuk ezerszer, nincs ellentmondás, nincs legenda, csak ez [link] van. Itt minden megvan, amit más ír azt tekintsd úgy hogy nem igaz: a szabályok változnak, mindenki körülményei egyediek. A CIC weboldala az egyetlen mértékadó.


Fogalmam sincs mi az az egészségügyi technikus, de ha Medical laboratory technologists akkor az az FSW listán rajta van: [link] itt [link] van leírás hogy micsoda.


Olvasgasd mi kell még az FSW-hez, le van minden írva.

2013. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt talán más a képzés vagy csak máshogy nevezik a végzettséget.Köszönöm a választ de tény, hogy angol nyelvű, hivatalos oldalakon is láttam már olyat leírva, hogy csak phd-val lehet, úgy is nagyon nehezen kijutni.Szóval még mindig zavart vagyok.
2013. nov. 13. 07:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert vagy zavart? Megnezted a szuper linket amit az elozo kuldott?

a CIC az "isten" ami a temat illeti, barki barmit mondd, az nem szamit. Az szamit amit a CIC mondd.


Kezdd ezzel:

[link]

2013. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!